Które kobiety powinny wykorzystywać krem na noc i co on właściwie przynosi?

Jeżeli chcesz odpowiednio troszczyć się o swoją cerę, powinnaś używać wszelakie kosmetyki. Własna skóra wymaga od nas niezwykle dużo, lecz gdy będziemy odpowiednio o nią się troszczyć, odwzajemni nam się na pewno pięknym wyglądem.
Krem na noc mógłby bywać odpowiednio dobrany do rodzaju cery oraz do wieku kobiety. Jeżeli krem na noc jest odpowiednio wyselekcjonowany, wtedy skóra podczas nocnego odpoczynku dobrze się odbuduje, a rankiem zauważysz to przyglądając się w lustrze. Krem na noc odróżnia się od kremu na dzień bardziej znaczącą koncentracją składników regenerujących. Nie zawiera on żadnych filtrów UV i jest bardziej gęsty od tego na dzień. Krem na noc może bywać także w większym stopniu tłusty. Prawie każda niewiasta mogłaby spytać czy też krem (beautikon.com/pielegnacja-twarzy/przeznaczenie/skora-sucha.html) na noc okazuje się być potrzebny? Riposta to: tak. Skóra najbardziej skutecznie odbudowuje się w godzinach nocnych. Dzięki temu, że w nocy zwiększa się przepustowość skóry, elementy odżywcze szybciej się wchłaniają oraz prościej przedostają się do bardziej ukrytych warstw naskórka.


Racoon


Sekrety damskiej torebki
Author: Baghouse.pl
Source: Baghouse.pl


kolano - zdjęcie rentgenowskie
Author: Lena
Source: http://www.flickr.com


A w jaki sposób dobrać dobry krem na noc dla naszej cery? Jeżeli Twa skóra jest skłonna do przetłuszczania się, wtenczas powinnaś wybrać krem na noc o delikatnej gęstości. Jeśli z kolei Twa cera jest sucha, wtedy wymaga trochę gęstszego preparatu, który ograniczy wyparowywanie wody z naskórka oraz zwilży naszą cerę. Z kolei jeśli masz skórę mieszaną, wtenczas ani jeden krem na noc nie jest Ci niezbędny. Należy też dobrać krem na noc do swojego wieku.
30-latka powinna szukać kremów, które zawierają np. koenzym Q10, gdyż usprawnia on metabolizm komórek, ujędrnia cerę oraz rozjaśnia plamki. Czterdziestolatka z kolei ponadto winna wziąć pod baczenie funkcjonowanie przeciwzapalne oraz regenerujące.