Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak powiększyć wargi?

Najpopularniejszym sposobem na powiększenie warg jest współcześnie wypełnienie ich tak zwanym hialuronowym kwasem. To jednakże nie jedyna metoda na to, aby zyskać pełne usta. Jakie z metod powiększania a także modelowania warg należy rozpatrzyć?


Kwasem hialuronowym można powiększyć tak górną, jak też dolną wargę.
Ażeby usta wyglądały na pełne, ale przy tym naturalne, wystarczy bardzo niewielka ilość kwasu hialuronowego. oczywiście dzięki owej substancji możemy o wiele uwydatnić usta, jednakże ten trend przestał być już modny. Dziś bardziej popularne są innego typu wypełniacze ust.


Zabieg urządzeniem Zeltiq pozwala w bezpieczny sposób pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu z wybranej partii ciała
Author: Optopol
Source: Optopol


Możesz na przykład powiększyć wargi przez wstrzyknięcie swego własnego tłuszczu. Ta procedura wygląda nieomal identycznie, niczym iniekcja kwasu hialuronowego, jednakże wcześniej trzeba oczywiście zaczerpnąć tkankę tłuszczową. Stosując własny tłuszcz można również wymodelować wargi jak też wypełnić zmarszczki występujące dookoła nich. Zabieg uwydatniania ust własnym tłuszczem jest sporadyczniej wybierany niż iniekcja kwasu hialuronowego i jest tak z dwóch powodów. Powiększenie warg przy pomocy tłuszczu jest zabiegiem dającym bardziej trwały efekt. Kwas hialuronowy poddaje się sukcesywnemu wchłanianiu przez układ, dlatego wargi z biegiem czasu powracają do pierwotnego stanu. Następnym powodem jest trudność w ocenie wchłaniania się tkanki tłuszczowej. Nawet najlepszy medyk nie będzie w stanie przewidzieć, ile tłuszczu pozostanie wchłonięte przez organizm po zabiegu.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w ofercie (http://www.medicart.wroclaw.pl/neurolog-dzieciecy-wroclaw/)? To naturalnie zbliżona problematyka, więc bez wątpienia również bardzo Cię zaciekawi!

Wypływa to ze specyfiki tej substancji a także funkcjonowania naszego ciała.
U pewnych osób przez dużo lat będzie utrzymywał się efekt osiągnięty zaraz po zabiegu, natomiast u pozostałych w przeciągu miesiąca albo dwóch objętość ust może się zmniejszyć nawet o 30%.