Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak właściwie troszczyć się o skórę zimą

Zima to okres gdy winniśmy szczególnie zatroszczyć się o swój organizm – nie chodzi tu tylko o zdrowie, choć jak wiadomo jest ono najbardziej istotne, jednak podczas tej dość chłodnej pory roku należy zadbać także o naszą skórę – która będąc wystawiona na działanie czynników zewnętrznych, musi być odpowiednio zabezpieczona.


Najczęściej spotykanym problemem z jakim walczy większa część nas – mówiąc oczywiście o kobietach, jest sucha skóra.


szafir
frezarki podologiczne


I to nie tylko ta twarzy. W trakcie zimy cierpią także nasze dłonie i stopy gdzie skóra jest wyjątkowo wrażliwa. Dziś skupimy się na pielęgnacji stóp, co w zasadzie wcale nie jest takie trudne. Zapewne sporo dziewczyn, podczas zimy, skarży się na wygląd swoich stóp – nierzadko są one popękane – dlatego należy zadbać o ich nawilżenie. Główną regułą w pielęgnacji stóp jest zadbanie o usuwanie nadmiernej ilości naskórka. Jak można to zrobić? Świetnym sposobem jest codziennie ścieranie naskórka – zabieg ten możemy wykonać w domowych warunkach, jednak, znacznie da sobie z tym radę frezarka. O czym mowa? Zapewne wiele pań, które korzystają z usług kosmetyczki, widziała frezarki podologiczne, czyli maszyny, które mają na celu ścieranie nadmiernego naskórka. Atutem takich frezarek podologicznych jest z pewnością ich skuteczność – ze ścieraniem naskórka radzą sobie nader dobrze. Stopy są niezwykle gładkie. Dodatkowo, zabieg ten nierzadko wykonywany jest z wykorzystaniem leżanki do masażu lub fotela, co gwarantuje nam dodatkowy komfort podczas trwania zabiegu.


Warto zaznaczyć, że zabieg ten zaleca się wykonywać regularnie, tak aby nasze stopy non stop pozostawały w dobrej formie. Efekt uzyskany u kosmetyczki można przedłużyć używając odpowiednich kremów, które nawilżą nasze stopy.