Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak polepszyć kondycję skóry? Decydując się na fachowe zabiegi czy wykorzystując domowe metody?

Każda z kobiet pragnie pięknej skóry, aby to osiągnąć często poddaje się wielu nieprzyjemnym zabiegom, jakie przynoszą rezultaty, ale niestety na bardzo krótko.

depilator
Author: Amy
Source: http://www.flickr.com
Elektryczne maszynki lub depilacja woskiem umożliwia na pozbycie się utrudnienia na kilka dni do max. trzech tygodni, a najbardziej skuteczna metoda - „zabieg depilacji laserowej” jeszcze jakiś czas temu był kojarzony z koniecznością wizyty w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Od niedawna zabieg depilacji laserowej możemy wykonać samodzielnie w domu przy wykorzystaniu nowości, jaką jest domowy depilator laserowy. Producent, jak i znawcy przyznają, iż jest to urządzenie całkowicie bezpieczne w użyciu, wiadomo pod warunkiem, iż nie mamy na poddawanych depilacji częściach ciała żadnych śladów chorób skórnych, lub także świeżej opalenizny.



Depilator laserowy działa na zasadzie imitacji wiązki światła, która likwiduje włosy wraz z cebulkami i mieszkami włosowymi, dzięki temu włos wypada i na dość długi czas skóra zostaje gładka (informacje o peelingu). W trakcie jednego zabiegu nie wszystkie mieszki w fazie aktywnej (anagen) zostają zlikwidowane, aby osiągnąć odpowiednią redukcję włosów, zaleca się przeprowadzenie dużej ilości zabiegów w okresie sugerowanym przez producenta. Następne zabiegi mają na celu zlikwidowania aktywnych mieszek, jakie nie zostały zniszczone w okresie poprzedniej sesji. Po wielokrotnym użyciu włosy odrastają faktycznie w wolniejszym tempie, są rzadsze oraz jaśniejsze.

Powinniśmy również zwracać uwagę, zanim zakupimy depilator, że depilacja (www.dermamed.com.pl/oferta/epilacja) laserowa nie jest odpowiednia dla skóry o ciemniejszej karnacji, jak również nie będzie przynosić efektów w przypadku białych włosów oraz siwych. Być może jednakże potrzebna jest specjalistyczna depilacja? W takiej sytuacji najbardziej pewna jest wizyta w klinika estetyczna Miracki Warszawa. Tam wykonywane są różne zabiegi, czyli oczywiście depilacja depilacja woskiem warszawa centrum laserowa , lecz jednocześnie peeling chemiczny i wiele innych. Wszystko po to, aby skóra była piękna, jak nigdy wcześniej. Tego typu zabiegi zapewniają również większą pewność niż inne sposoby, przede wszystkim z tego powodu, iż są bardziej skuteczne. Rezultaty są bardziej zadowalające, my zaś mamy potwierdzenie, iż zabieg został przeprowadzony jak najbardziej profesjonalnie.