Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Czym jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to jeden z w największym stopniu popularnych zabiegów medycyny estetycznej.


Jeśli jest poprzedzona konsultacją z lekarzem i przeprowadzona przez wykwalifikowanego oraz kompetentnego specjalistę jest skuteczną oraz bezpieczną dla zdrowia strategią, z jakiej coraz nagminniej korzystają nie tylko panie, ale także mężczyźni.


odzież
Source: lokikoki.pl
Od innych metod pozwalających wyeliminować zbędne owłosienie epilację laserową odróżnia to, że jej rezultaty są trwałe.

Odwiedź ten link - to bez dwóch zdań świetna propozycja (http://www.novagroup.pl/kategorie-produktow/urzadzenia-zabiegi-na-cialo/), która na pewno bardzo Cię zaabsorbuje! Nie czekaj zatem i zobacz już teraz.

To możliwe, bowiem w trakcie zabiegu wyzyskuje się zjawisko tak zwanej selektywnej fototermolizy. Na czym polega depilacja laserowa Wrocław? Kosmetolog przystawia głowicę lasera do przedtem przygotowanej skóry. Wysyłana przez laser wiązka silnego światła jest absorbowana przez melaninę, a więc barwnik mieszczący się w cebulkach włosków. Impuls laserowy zostaje zamieniany w termiczną energię, co powoduje zniszczenie struktur odpowiedzialnych za przyrost włosków, dzięki temu nie odrosną.


Opakowanie chusteczek potrzebne w czasie alergii
Author: Mike Linksvayer
Source: http://www.flickr.com


Taki zabieg powodować może pewien dyskomfort jak też poczucie swędzenia lub pieczenia. Odbieranie owych dolegliwości jest jednakże niesłychanie indywidualne jak też zależy od naszej odporności na ból (bardziej czułym osobom poleca się użycie maści znieczulającej). Po wykonaniu laserowej depilacji skóra jest zaczerwieniona, pojawia się też obrzęk okołomieszkowy. Z reguły znikają one już po kilku godzinach, choć w wypadku bardzo delikatnej skóry utrzymywać się mogą przez kilka dni.


Czas trwania zabiegu uzależniony jest od tego, jak wielką nawierzchnię skóry depilujemy i może wynosić od pół godziny do 2 godzin. Dlatego wybierając gabinet warto zwrócić uwagę na to, jakiego sprzętu w nim się używa.