Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Bezpieczna dekoloryzacja - jak nie popełnić błędu?

Na pewno gros z was ma za sobą chociaż jedno nietrafione farbowanie, kiedy zamiast wymarzonego koloru otrzymałyście włosy zbyt ciemne bądź zbyt jasne.
Co robić? W takim wypadku rozwiązanie jest tylko jedno, dekoloryzacja.


Kobiety, jakie chociaż raz zdecydowały się na dekoloryzację, z reguły mają o owym zabiegu jak najgorsze zdanie. Powód? Włosy zniszczone, jakie wyglądem przypominają właściwie siano. Nie musi tak być.

Będziemy wdzięczni za wszystkie komentarze z www. Są one dla nas kluczowe, ponieważ pokazują, czy nasze teksty docierają do czytelników i jak są odbierane.

Fachowcy co prawda powiadają, że dekoloryzacja jest to zabieg wymagający szczególnej wiedzy na temat technik fryzjerskich, że powinniśmy znać dekoloryzator, by wiedzieć jaki efekt nim uzyskamy. To nie znaczy, iż sama w domowych warunkach nie możesz dokonać dekoloryzacji. Prezentujemy nieco wskazówek, jakie pozwolą ci odzyskać naturalny kolor efektywnie jak też bezpiecznie. Pamiętaj jednak, że dekoloryzacja nie jest równa rozjaśnianiu.


urządzenie
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com


Dekoloryzacja jest fryzjerskim zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym dla kędziorków, który polega na uwolnieniu sztucznego, ciemnego pigmentu. Znakomicie sprawdza się przeprowadzona na włosach ciemnych. Chcąc otrzymać świetny produkt, który skutecznie przywróci Twoje włosy do ich początkowego koloru, nakładaj dekoloryzator na kędziorki, od karku ku przodowi. preparatu nie nakładaj na odrosty, albowiem to może wywołać kolorystyczne różnice, które mogą być potem dostrzegalne.
Po dekoloryzacji zabezpiecz kędziorki przed ciemnieniem - tuż po wypłukaniu dekoloryzatora nałóż na 15 minut najjaśniejszą blond farbę bądź wypłucz włosy w occie jabłkowym. Po zabiegu powinniśmy nałożyć na włosy farbę - najodpowiedniej o ton jaśniejszą, albowiem po dekoloryzacji farby nierzadko wychodzą ciemniejsze.