Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Czym jest dekoloryzator i z jakiego powodu powinien używać go tylko specjalista?

To, że niewiasta zmienną jest, jest wiadome od długiego czasu. W obecnych czasach każda niewiasta mogłaby zatem niezwykle łatwo zmienić styl ubierania, odcień paznokci, fryzurę lub nawet odcień włosów.
figura


I o ile w przypadku odzieży starczy tylko nałożyć odmienną bluzę lub żakiecik, to w przypadku włosów może już nie być tak prosto.


Dla przykładu jeśli kobieta pragnie zmienić odcień włosów, to mogłaby zakupić szczególną farbkę i wręcz w swoim domu z koleżanką albo np. z bratową w jeden wieczór odmienić się całkowicie. Co jednak zrobić, gdy należy usunąć poprzedni barwnik z włosów? Wtenczas potrzebny będzie właściwy dekoloryzator. Jest to kosmetyk, jaki funkcjonuje do ściągnięcia z włosów wcześniejszego koloru.

Chcesz dowiedzieć się więcej informacji na ten temat? Jeżeli tak, to kliknij tutaj oraz zdobądź użyteczne info - na pewno ono również będzie dla Ciebie ekscytujące.

Dekoloryzator stosowany jest wtenczas, kiedy kobieta pragnie radykalnie odmienić kolor swoich włosów. Dekoloryzator mógłby zostać stosowany poprzez profesjonalnego fryzjera, gdyż niezwykle mocno przyczynia się on na strukturę włosów. Rzecz w tym, że dekoloryzator usuwa zarówno pigmenty (sprawdź Doreme pigmenty) nienaturalne, jak i niestety również naturalne. Po przeprowadzeniu zabiegu dekoloryzacji należy mieć w pamięci, żeby dekoloryzator dokładnie zmyć z włosów, gdyż te mogą przyciemnieć.


Braun
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com


Ponadto kładąc na włosy nową farbę, należy wybrać o ton jaśniejszą od pożądanego rezultatu. Dlatego także jeśli chcesz ponownie odmienić odcień swoich włosków, zdecydowanie powinnaś wyjść do fachowego fryzjera, jaki oceni ich stan.
A jeżeli uzna, iż dekoloryzator będzie potrzebny, to samodzielnie najlepiej zrobi czynność dekoloryzacji Twych włosów. Dlatego mimo tego, iż możesz myśleć, że dasz sobie radę sama, niechaj tego typu produktu jak deKoloryzator stosuje specjalista.