Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób skompletować swoją kosmetyczkę?

Na pewno jak każda pani uwielbiasz troszczyć się o siebie. Na pewno masz pojęcie jak znaczący dla twojego wyglądu jest dobrze wykonany make-up.


Niestety, gubisz się w nadmiarze kosmetyków, które proponują markety.
medycyna - powiększenie
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Ten materiał jest właśnie dla ciebie. Pomożemy Ci wyselekcjonować podstawowe kosmetyki, podpowiemy czego wymagasz, aby wykonać make-up wieczorowy. Zacznijmy od podwalin. Możesz posiadać mały zestaw kosmetyków - jeśli są one poprawnie dobrane, wynik będzie doskonały. Najistotniejsze jest właściwe dobranie barw: chłodnych czy ciepłych. To, jakie barwy pasują do Ciebie, poznasz sprawdzając odcień swojej skóry. Jeżeli jest ona blada, z różowym odcieniem - pasują do Ciebie barwy zimne, jak: niebieskości, pastele, ziemiste brązy, srebro.

Jeśli chcesz pogłębić swą wiedzę na opisywany wątek, to zobacz nowy tekst (https://www.dermaproject.pl/pl/c/Z-wymienna-glowica/45), który z pewnością będzie dla Ciebie niesamowicie interesujący.

Jeśli Twa skóra ma żółtawy kolor, Ty zaś za każdym razem opalasz się na złoty kolor – pasują do Ciebie kolory ciepłe takie jak: żółcie, brązy, zieloności, róże, złoto. Przy nabywaniu kolorowych kosmetyków zawsze kieruj się regułą odpowiedniej tonacji barw. Z całą pewnością instynktownie wyczujesz, które barwy są stworzone dla Ciebie.


Baza pod makijaż. Dopasowana w taki sposób, ażeby nie odróżniała się od koloru szyi. Nakładaj zawsze odrobinę na linii żuchwy oraz poczekaj parę chwil aż baza się utleni.

Jeżeli ten tekst Cię zaciekawił, to bez wahania kliknij tu oraz zobacz, co zobaczysz w tym serwisie. On też okaże się warty uwagi.

Później wyjdź na zewnątrz i przyjrzyj się sobie w słonecznym dziennym. Jeśli nie będzie widać podkładu, oznacza to, iż wybrałaś idealny odcień. Jeśli masz cerę mieszaną, selekcjonuj podkłady o lekkiej konsystencji.
Róż do policzków plus cienie do powiek. Te dwa kosmetyki mogą być stosowane osobno. Możesz wybrać róż do policzków w odpowiedniej dla Ciebie chłodnej czy ciepłej tonacji oraz wykorzystywać go z powodzeniem jako cienie do powiek.