Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób skompletować swoją kosmetyczkę?

Na pewno jak każda pani uwielbiasz troszczyć się o siebie. Na pewno masz pojęcie jak znaczący dla twojego wyglądu jest dobrze wykonany make-up.


Niestety, gubisz się w nadmiarze kosmetyków, które proponują markety.


medycyna - powiększenie
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Ten materiał jest właśnie dla ciebie. Pomożemy Ci wyselekcjonować podstawowe kosmetyki, podpowiemy czego wymagasz, aby wykonać make-up wieczorowy.

Pamiętaj o tym, że możesz przejrzeć inne ciekawe wątki - wystarczy tylko na danej witrynie (https://soremo.pl/kosmetyki-prreti) wejść w podany link.

Zacznijmy od podwalin. Możesz posiadać mały zestaw kosmetyków - jeśli są one poprawnie dobrane, wynik będzie doskonały. Najistotniejsze jest właściwe dobranie barw: chłodnych czy ciepłych. To, jakie barwy pasują do Ciebie, poznasz sprawdzając odcień swojej skóry. Jeżeli jest ona blada, z różowym odcieniem - pasują do Ciebie barwy zimne, jak: niebieskości, pastele, ziemiste brązy, srebro. Jeśli Twa skóra ma żółtawy kolor, Ty zaś za każdym razem opalasz się na złoty kolor – pasują do Ciebie kolory ciepłe takie jak: żółcie, brązy, zieloności, róże, złoto. Przy nabywaniu kolorowych kosmetyków zawsze kieruj się regułą odpowiedniej tonacji barw. Z całą pewnością instynktownie wyczujesz, które barwy są stworzone dla Ciebie.


Baza pod makijaż. Dopasowana w taki sposób, ażeby nie odróżniała się od koloru szyi. Nakładaj zawsze odrobinę na linii żuchwy oraz poczekaj parę chwil aż baza się utleni. Później wyjdź na zewnątrz i przyjrzyj się sobie w słonecznym dziennym. Jeśli nie będzie widać podkładu, oznacza to, iż wybrałaś idealny odcień. Jeśli masz cerę mieszaną, selekcjonuj podkłady o lekkiej konsystencji.


Róż do policzków plus cienie do powiek. Te dwa kosmetyki mogą być stosowane osobno. Możesz wybrać róż do policzków w odpowiedniej dla Ciebie chłodnej czy ciepłej tonacji oraz wykorzystywać go z powodzeniem jako cienie do powiek.