Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Medycyna estetyczna - co oferuje?

O urodę dbały już starożytne piękności. Władczyni Egiptu Kleopatra przemywała się w oślim mleku, a Słowianki przemywały buzie rosą.


Dzisiaj są takie możliwości ulepszenia wyglądu, o jakich naszym mamom się nie śniło.


konsument
Bo poza plastyczną chirurgią, o której każdy słyszał, mamy do dyspozycji jej młodszą siostrę, to znaczy medycynę estetyczną.

Jeśli po przeczytaniu takiego artykułu masz ochotę jeszcze dokładniej zbadać to zagadnienie, zalecam tą treść (https://awodent.pulawy.pl/dentysta-naleczow/), gdyż ona jest równie ekscytująca.

Oferuje ona odmłodzenie łagodnymi metodami, niemal bezinwazyjnymi bez cięć czy blizn. W Polsce medycyna estetyczna Szczecin zaczęła się rozwijać później aniżeli na zachodzie Europy. Jednakże prędko nadgoniła opóźnienia a dzisiaj znajduje się w elicie, tak pod względem nowoczesności i stosowanych preparatów, jak także kwalifikacji medyków. Warto zatem przypomnieć, iż jeszcze niedawno podstawowym zabiegiem były zastrzyki z botoxu, którymi wygładzano zmarszczki na czole. Pomimo fałszywych opinii, iż środek ten jako jad kiełbasiany, jest niebezpieczny, zabiegi te przyjęły się i dziś ta toksyna botulinowa w należytym stężeniu, dobrze podana bardzo dobrze sprawdza się w likwidacji zmarszczek czoła poprzecznych i poziomych, wokół oczu a również wygładzenia szyi.


sklep
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.


Już kilkanaście lat temu powiadało się, że najlepsze rezultaty w dbałości o krasę trzeba wiązać z wykorzystaniem współczesnej technologii - konkretnie lasera. Ta prawda sprawdza się w codziennej rutynie. Stosowny laser poprawia jędrność, odświeża cerę, likwiduje przebarwienia.


Może poprawić nie tylko wygląd buzi, ale także szyi, dłoni, ramion, wyleczyć uporczywy trądzik. Oprócz tego efektywnie zamyka poszerzone naczynia na buzi, również na udach oraz łydkach.