Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak zapobiegać starzeniu się skóry?

Starzenie jest pewne, podobnie jak mnóstwo innych rzeczy, ale nic nas tak bardzo nie ambarasuje jak pojawiające się na buzi bruzdy, powodujące, iż wyglądamy na starsze niż naprawdę jesteśmy.


Choć dla części pań zmarszczki są objawem ich rosnącej erudycji, to jednakże większość z nas uważa je za dokuczające przypomnienie wieku.


Staramy więc się ich pozbyć, nabywając w drogeriach coraz to nowsze kremy a także botoks. Jednak wbrew pozorom mogą one zdziałać faktycznie niewiele a tak naprawdę istotny będzie zdrowy styl życia. Poniżej znajdziesz skuteczne i łatwe wskazówki, jak pozbyć się bruzd oraz dłużej radować się młodym wyglądem.


sisley pod oczy
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com
Po pierwsze rzuć palenie. Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że palenie jest szkodliwe dla twojego zdrowia, lecz czy wiesz, iż oddziałuje ono negatywnie również na twą skórę? Palenie przyśpieszyć może przebieg starzenia się, a tym samym wywołuje powstawanie zmarszczek oraz przesuszenie skóry.

Gdy wejdziesz na pełen opis (http://www.dotatuazu.pl/pl/c/CARTRIDGE/95), zobaczysz, że zawiera podobne informacje na opisywany temat - te dane wciągną Cię totalnie.

Palenie powiększa ilość wolnych rodników, które rozkładają kolagen oraz elastynę zawarte w skórze, co jest powodem tworzenia się bruzd. Czy masz pojęcia, iż notoryczne marszczenie brwi i wykrzywianie się spowodować może powstanie na naszej skórze zmarszczek, prędzej niż możesz to sobie wyobrazić? Częste marszczenie brwi, skóry dookoła oczu jak też ust powoduje, że mięśnie twarzy są przepracowane oraz w punktach tych tworzą się bruzdy.


Zatem śmiej się jak najwięcej i rzadko rób grymasy, a twa cera z pewnością wyglądać będzie lepiej a także nie będzie na niej symptomów starości. Zawsze przed położeniem się do łóżka wklep Sisley pod oczy. Stosując się do powyższych porad, długo będziesz się cieszyć młodą i promienną cerą.