Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak możemy zapobiec zmarszczkom?

Do tej pory nie odkryto metody, aby zupełnie zapobiec powstawaniu zmarszczek. Można jednak efektywnie opóźnić zmiany. Przeczytaj kiedy i jak pielęgnować skórę, aby długo wyglądać atrakcyjnie oraz młodo.


Młode damy albo wcale nie pielęgnują swej cery, albo nadużywają kosmetyków pielęgnacyjnych. Większość dumna jest z tego, iż buzia wygląda cudownie bez pomocy przeróżnych specyfików. Poniektóre panie nie używają kosmetyków, albowiem nie chcą obciążać skóry. Bajką jest mniemanie, że przyzwyczaimy do nich cerę, natomiast brak pielęgnacji i nawilżania cery łojotokowej albo bardzo suchej jest ogromnym błędem, za który przyjdzie Ci zapłacić potem.


sisley przeciwzmarszczkowy
Author: Dermedic
Source: Dermedic


zabiegi kosmetyczne


Mężczyźni
Source: http://tigerandbear.pl


O cerę powinnaś zadbać jak najwcześniej. Już w dziecięctwie należy chronić skórę przed słonecznym promieniowaniem a także szkodliwymi wolnymi rodnikami. Maluchy nie powinny długo się opalać. Naukowcy wykazali, iż poparzenie słoneczne w dziecięctwie podnosi ryzyko rozwoju czerniaka. Osoby bez względu na wiek muszą chronić cerę przed promieniowaniem słonecznym. Powinny pamiętać, iż nadużywając słońca, w znacznym tempie zwiększają ryzyko rozwoju stanów przednowotworowych a także nowotworów skóry. Wyjątkową uwagę na słoneczne promieniowanie muszą zwrócić osoby młode jak też kobiety w okresie menopauzy. Można skutecznie chronić swoją skórę kremami w filtrami UV. Takie środki zawierają również antyutleniacze chroniące cerę przed wolnymi rodnikami.
Cały rok powinnaś wykorzystywać krem z filtrem, albowiem skórze najbardziej szkodzi codzienne, już nieduże słońce, przy zachmurzonym niebie. W okolicach oczu i ust stosuj krem (przetestuj krem z retinolem roślinnym) Sisley przeciwzmarszczkowy.