Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób pielęgnować skórę ?

Należyta pielęgnacja skóry nie powinna ograniczać się wyłącznie do codziennej higieny osobistej. Co dnia musimy wcierać w skórę preparaty nawilżające, dla przykładu balsamy, oliwki oraz kremy do ciała.


Dbanie o wygląd skóry całego ciała jest koniecznością.


Przecież starzeniu ulega nie jedynie skóra w obszarze buzi. Procesy odnowy skóry ciała są o wiele wolniejsze aniżeli te w obrębie cery. Tak samo jak skóra twarzy, skóra na naszym ciele może być sucha, wrażliwa bądź normalna. Choć mogłoby się zdawać, iż skóra ciała jest daleko odporniejsza niż skóra buzi, to jednakże często może ona ulec podrażnieniu w wyniku działania danego kosmetyku. Powinniśmy obserwować skórę na ciele. Kiedy po użyciu jakiegoś preparatu zauważymy, że robi się ona zaczerwieniona albo czujemy pieczenie, może to świadczyć o uczuleniu. Gdy po użyciu danego kosmetyku zaobserwujesz na skórze jakiekolwiek niepokojące objawy – zrezygnuj z jego dalszego użytkowania.


Lakiery do paznokci, manicure
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Do mycia ciała wykorzystuj specjalne żele a także kremy o właściwym dla naszej skóry pH tj. Academie do ciała. Stroń od zwyczajnych mydeł w kostce, bo mogą one podrażnić skórę . Każdorazowo po ablucji obowiązkowo winnaś wcierać nawilżający preparat. Dzięki takim działaniom skóra (https://dermamed.com.pl/oferta/laserowe-usuwanie-przebarwien) będzie doskonale nawilżona, sprężysta, a procesy jej starzenia zostaną zwolnione. Pamiętaj, że regularne nawilżanie skóry zapewni jej jędrność i gładkość na na długo.


Przed wyborem dowolnego produktu należy zdobyć jego próbkę oraz przetestować go. Nie obawiaj się produktów, które zawierają jakieś chemiczne składniki. Nim zostaną one dopuszczone do użycia, są dokładnie badane.