Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Nasi przodkowie w linii męskiej golili się zawsze brzytwą i uważają umiejętne jej używanie za kwintesencję męstwa

Na przedpotopowych filmach często możemy zauważyć panów u golibrody. Był to w przeszłości poważany zawód, który dziś praktycznie już nie istnieje.
Możemy zaryzykować zdanie, że wówczas mężczyźni tak samo chętnie chodzili do golibrody, jak w obecnych czasach kobiety do kosmetyczki.


sklep z kosmetykami
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com


Dawniej brzytwę posiadał każdy pan. Potem były one wyparte przez maszynki, gdyż ich użycie jest znacznie łatwiejsze. Jednak obecnie brzytwa nieśpiesznie powraca do łask. Mężczyźni znowu chcą poczuć się silni i uczą się jak jej używać, ponieważ jest to sztuka sama w sobie i na dodatek niełatwa. Jeśli pragniemy kupić dla siebie brzytwę, aby ćwiczyć to, jak należy się golić, to na początek należy wybrać coś tańszego. Jeśli będzie nam się podobało i nabierzemy wprawy w goleniu się tą metodą, to będziemy mogli kupić sobie już lepszą sztukę. Każda brzytwa musi być szalenie ostra. Nie bez przyczyny mamy przysłowie - ostry niczym brzytwa. Część goląca musi być wykonana z najlepszej jakości stali nierdzewnej. Na dodatek, rękojeść powinna być zrobiona z tworzywa, które będzie antypoślizgowe. Jeżeli brzytwa ma być na przykład prezentem dla małżonka, to kobieta musi postarać się zamówić sprzęt najwyższej jakości, którego wykonanie będzie niemal perfekcyjne.
Brzytwa powinna mieć również swoje etui i skórzany pas, na którym mąż będzie mógł naostrzyć ostrze. Wszystko razem owinięte w piękny prezent z pewnością zrobi na małżonku niewiarygodne wrażenie.