Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Kompendium wiedzy o likwidowaniu zmarszczek: zabiegi, ceny, skuteczność

Starzenie jest pewne, lecz nic tak nie niepokoi jak pierwsze pokazujące się na buzi zmarszczki. I chociaż ich zaistnienia, podobnie jak upływającego czasu, nie możesz zatrzymać, to współcześnie dzięki nowatorskim metodom z obszaru medycyny estetycznej można zminimalizować efekty starzenia się cery.


Prezentujemy najpopularniejsze zabiegi usuwające zmarszczki proponowane w polskich gabinetach medycyny estetycznej.


projekt
Author: Versa SPA


Jeżeli idzie o usuwanie zmarszczek Wrocław jest wiodącą miejscowością w tym obrębie. Botoks – zabieg z zastosowaniem toksyny hialuronowej jest bez wątpliwości najpopularniejszą strategią walki z mijającym czasem oraz mimicznymi zmarszczkami (powstającymi na skutek skurczu mięśni mimicznych) w rękach doktorów medycyny estetycznej, jednak czy najbardziej odpowiednią? Niewątpliwym pozytywem botoksu jest z pewnością fakt, iż na zabieg można urwać się nawet w przerwie na lunch. W zaledwie piętnaście minut specjalista dopasuje i wstrzyknie nam należytą dawkę botoksu (zależną od głębi jak też liczby zmarszczek a także kondycji skóry). Rezultat utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, jednak po następnych kuracjach, efekty mogą utrzymywać się o wiele dłużej. Opłata to mniej więcej 550 zł. Walka ze zmarszczkami jest również możliwa za pomocą współczesnych wypełniaczy. Jednym z nich jest kwas hialuronowy, nie bez przyczyny zwany wodotryskiem młodości.


ubranie
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Jest on naturalnym składnikiem występującym w tkankach ciała, odpowiadającym za nawilżanie cery. Niestety razem z wiekiem liczba kwasu hialuronowego w systemie drastycznie zmniejsza się, a skóra traci sprężystość po czym wiotczeje. Wstrzyknięcie do naszego organizmu wypełniacza, którego cząsteczka jest w 99 proc.


jednakowa z naturalnym kwasem hialuronowym zmniejsza zmarszczki jak też rewitalizuje cerę. Cena zabiegu to blisko 1000 zł. Częstokroć przeprowadzanym zabiegiem jest też lipoliza >>> lipoliza iniekcyjna wrocław iniekcyjna Wrocław.