Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak to jest z tym goleniem w obecnych czasach? Czy jesteśmy świadkami powrotu do klasycznych sposobów golenia?

To zdecydowanie sfera mężczyzn - golenie. To coś co jest dobrze znane każdemu mężczyźnie, pojawiające się w jakimś okresie życia i pozostaje już z nimi na zawsze. Nieważne, czy posiadamy mocny zarost, który odrasta dosyć szybko, czy też wręcz przeciwnie, o którym nie trzeba tak bardzo myśleć, nie damy sobie rady bez odpowiedniej pielęgnacji.

brzytwa
Author: Francis Storr
Source: http://www.flickr.com
Ciekawe jest to, że młodzi chłopcy nie mogą się doczekać zarostu i z zazdrością spoglądają na starszych uczniów z wyższych klas, a potem zarost jest czymś tak codziennym, czymś nawet nużącym. Nie pamięta się o tych dniach, gdy marzyło się o prawdziwej brodzie. Później kojarzy się to już tylko z koniecznością golenia się, czymś nieciekawym, bez którego ciężko się obejść. Rzecz jasna, nikt nie przymusza do golenia, można posiadać brodę długą do ziemi, jednak nie zawsze to wygląda gustownie.Dzisiaj zarost jest jednak coraz bardziej popularny. Potocznie zwany “styl drwala” opisuje mężczyznę, który ubiera się bardzo męsko oraz ma dość obfitą brodę. W ślad za tym idą inne zmiany. Gdyż jeszcze niedawno najbardziej popularne były nowoczesne elektryczne maszynki do golenia. Właściwie jeżeli mówimy o naszym kraju, to po czasach komuny ta zmiana była dość duża. Wcześniej stosowało się proste urządzenia do golenia, aż tu w latach dziewięćdziesiątych bardzo się to zmieniło – pojawiły się nowoczesne, elektryczne urządzenia, z których wszyscy zaczęli korzystać.

Jak sądzisz? Czy uda Ci się znaleźć dane na omawiany wątek? Z pewnością tak - przejdź po tym linku (http://www.ubierzekipe.pl/) i odszukaj informacje tu.

Dziś wraca to co dobre i prawdziwie męskie, czyli maszynka na żyletki i brzytwa do golenia. Przeróżne marki zyskują na znaczeniu, lecz w szczególności takie, które kultywują to klasyczne golenie. Nie wspominając już o takich, które takie kultowe produkty dano temu wprowadzały na rynek. Wracanie do swoich tradycyjnych wyrobów jest dla niech najczęściej przywracaniem do życia starych akcesoriów dorzucając do nich troszkę nowoczesnego designu.

Do takich marek możemy zaliczyć Truefitt & hill. W większych miastach coraz częściej możemy zobaczyć salony specjalnie dla mężczyzn, gdzie można zadbać o swoją brodę (Polecamy Truefitt & Hill woda po goleniu). Nie chodzi natomiast o to, aby hodować brodę, która będzie bezładna. Istotne jest, aby była ona wypielęgnowana. O swoją brodę mężczyźni powinni dbać, staje się ona wtedy bardziej atrybutem męskości.