Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak można w łatwy i tani sposób nadać swym włosom nowy i piękny wygląd?

Jak dowolna dziewczyna czasami coś chcesz w swym wizerunku odmienić. Idziesz do fryzjera lub kupujesz jakieś odzienie. Jest ponadto wariant, kiedy sama możesz coś interesującego wykonać na swojej głowie.


Konieczne Tobie będą wyłącznie jakiekolwiek specjalne narzędzia.
wałki do włosów
Author: Matthew Hurst
Source: http://www.flickr.com


I tak, jeśli masz włosy długie, możesz zastosować wałki do włosów, aby wyczarować na swojej głowie wyjątkową fryzurę.

To zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące? Kliknij odnośnik tu (http://prokad.com.pl/), a poznasz informacje na opisywany temat, który z pewnością Cię zainteresują.

Wydawać by się mogło, że czas, gdy znane były wałki do włosów dawno już przeminął. Okazuje się, że wcale nie. Posiadając wałki do włosów i używając ich jak tylko nadejdzie konieczność, mogłabyś dłużej cieszyć się bardziej trwałą fryzurą, niż po zastosowaniu przykładowo karbownicy. Wystarczy wyłącznie owinąć mokre włosy na wałki do włosów oraz pozostawić do wyschnięcia. Czas schnięcia jest bardzo znaczny, lecz nic nie zastąpi fryzury, jaką zyskasz, kiedy wałki do włosów zdejmiesz. Przebieg można przyspieszyć wykorzystując suszarki do włosów.


Istnieje wiele szerokości wałków do włosów. Szerokie wałki do włosów sprzyjają do prostowania włosów, zaś wąskie do modelowania loków. Jeśli posiadasz niezwykle długie włosy, stosuj szerokie wałki do włosów, w przeciwnym razie nigdy nie dotrzesz do zakręcenia końcówek. Czyli które wałki do włosów wybierzesz zależy od tego, jaki finalny efekt chcesz uzyskać. Aby zdobyć optymalny rezultat, trzeba wałki do włosów nauczyć się prawidłowo wykorzystywać. Lepsze są te na rzepy niż na zatrzaski, ponieważ prościej je założyć.


Jeżeli masz trochę cierpliwości, to możesz wałki do włosów nałożyć na suche włosy i użyć kosmetyków do stylizacji włosów, takich jak pianka lub lakier. Wtedy wszakże rezultat uzyskasz na krótko.