Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Modne sposoby depilacji

Depilacja jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Niektórzy golą się codziennie, inni korzystają z zabiegów raz w miesiącu. Obojętnie, którą metodę depilacji wybierzesz, musi być ona dostosowana do rodzaju skóry.


Przeczytaj, jakie są modne metody depilacji.


ćwiczenia
Author: Deante Sp. J.
Source: Deante Sp. J.
Owocowe kosmetyki Barwa
Author: Barwa
Source: Barwa


Depilacja nie jest odkryciem naszych czasów. Kobiety wykonywały to już w starożytności. Dziś mamy metody nowoczesne, a pomimo to zdarza się, że rezultat końcowy rozczarowuje - skóra bywa zaczerwieniona, wyskakują na niej krosty. Można zapobiec takim nieprzyjemnym reakcjom. Po pierwsze dobierz strategię do części organizmu. Na dużej powierzchni nóg oraz ramion najlepiej sprawdzi się wosk na ciepło albo na zimno, pianki i depilator elektryczny. Do buzi stosuj specjalne środki do skóry delikatnej czy wosku na zimno (takiego, który jest alokowany wyłącznie do buzi). Pod pachy a także w strefie bikini w największym stopniu właściwy jest krem, lecz jeśli cię podrażnia, miewasz po nim bolesne zaczerwienienia, zastosuj golarkę. Pamiętaj, epilacji nie wolno przeprowadzać bezpośrednio po opalaniu ani opalać się tuż po niej - skóra jest wtenczas w wyższym stopniu wrażliwa. Dlatego po zabiegu odczekaj z opalaniem co najmniej 24 godziny. Laserowa depilacja wrocław jest formą depilacji stałej. Znaczy to, że po skończeniu całej serii zabiegów włosy już nie wyrosną.


Światło lasera jest absorbowane poprzez barwnik włosów oraz skóry - melaninę, która zamienia je w ciepło oraz niszczy na dobre cebulkę włosa. Zabieg jednakże musimy ponowić trzy, cztery, wręcz siedem razy.


Innym zabiegiem częstokroć przeprowadzanym w gabinecie medycyny estetycznej będzie zamykanie naczynek Wrocław.