Szeroka gama żeli pod prysznic

Ktokolwiek, kto dba o własną skórę nie wybiera kosmetyków, które akurat są w promocji, bądź te które są tanie. Nie znaczy to natomiast, że tańsze kosmetyki powinny być złej jakości.


Dziś w ofercie handlowej znajdziemy bardzo obszerną gamę wyrobów określonych do mycia całego ciała.
Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa
Author: Braun
Source: Braun


żel pod prysznic
Author: Diva
Source: Diva


Wskazówką do wyboru winna być własna osobowość, oraz rodzaj cery. Żele na bazie olejków mieszczą w swojej recepturze olejek, który w trakcie mycia natłuszcza skórę.


Przeznaczony jest się dla wszystkich osób posiadających kłopot z przesuszoną skórą i doceniających rozstrzygnięcia połączone. Są idealne na jakąkolwiek porę roku.


Nawilżający żel kolorowy (https://www.bonjournails.pl/pl/c/Zele-kolorowe/77) pod prysznic to najbardziej znana kategoria żeli, jakie posiadają w swoim składzie substancje łagodnie myjące, ale też nawilżające dokładnie cerę. Posiadają zazwyczaj subtelne, przyjemne zapachy i wspaniale się pienią. Te wyroby przydają się idealnie dla całej rodziny. Żele peelingujące łączą aktywność żelu do mycia z peelingiem złuszczając w trakcie mycia. Martwy naskórek podczas mycia jest łagodnie wycierany. Jego aktywność jest zazwyczaj na tyle delikatne, że można go stosować każdego dnia. Dedykowany jest dla osób, które mają kłopot z poszarzałą, mało jędrną cerą i cellulitem. Nadzwyczaj wonne żele pod prysznic są oparte na ogół na nutach owocowych i kwiatowych zostawiają subtelny aromat na skórze.
Żele kojące to najczęściej wyroby bezzapachowe, pozbawione konserwantów, pigmentów i różnych substancji mogących podrażniać, czy też uczulać skórę. Mają łagodne myjące działanie i zarazem zmniejszają istniejące już podrażnienia. Przeznaczone są zwłaszcza dla osób o bardzo wrażliwej skórze.