Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Dobrze nawilżone ręce

Ręce to ta część naszego ciała, która jest bardzo zużywana. To naturalnie na rękach nagromadza się najwięcej zarazków, ponieważ często mają one kontakt z różnymi powierzchniami, wodą, lub chemikaliami.
spa
Author: mixtureusa
Source: http://www.flickr.com


kosmetyki do golenia
Author: András Bögöly
Source: http://www.flickr.com


A przecież dłonie są biletem wizytowym każdego człowieka. Ręce zasługują na to, ażeby dobrze o nie zadbać, zatem tak ważne jest regularne aplikowanie kremów do tego przeznaczonych. Kremy do rąk powinny być używane nie tylko przez panie, ale również przez mężczyzn.


Krem do rąk powoduje, że są one odpowiednio odżywione, natłuszczone i zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami. Szczególnie w okresie jesiennym i zimowym są one często wystawiane na działanie niszczących czynników zewnętrznych, takich jak zimno i wiatr. Bardzo często w kremach takich znaleźć można wyciąg z aloesu, olejek lawendowy, oliwę z oliwek, lub olejek migdałowy. Mieszczą także różne wyciągi i witaminy. Mają delikatną, spoistą konsystencję, ładnie pachną i świetnie się wchłaniają.


Kremy do dłoni różnią się między sobą stosunkiem i kombinacją elementów, jakie są zestawiane odpowiednio do potrzeb klienta. Na rynku dostępna jest cała gama kremów różniących się pomiędzy sobą zawartością i ceną. Kremy do rąk mogą być nawilżające, niezabezpieczające, odżywcze, przeciwzmarszczkowe, lub lecznicze.
Z tak obszernej palety kremów, które oferują firmy kosmetyczne każdy odnajdzie towar o takim składzie, który okaże się dla niego optymalny.


Bez względu na to, jakiego rodzaju produktu potrzebujemy, krem do rąk winien być koniecznym artykułem do codziennej pielęgnacji.