Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Maszynki przeznaczone do golenia - rzeczywistość na temat "różowego" produktu

Maszynki do golenia poprzez bardzo wiele lat były domeną mężczyzn. W pewnym momencie jednak kobiety także rozpoczęły z nich korzystać - i to tak często, iż w końcu pokazały się linie maszynek, przeznaczonych jedynie dla płci pięknej.


Wytwórcy podeszli do tego konkretnego tematu poważnie oraz zarazem trochę stereotypowo, gdyż pierwsze maszynki dla kobiet ukazały się w kolorach różu. Jak to się okazało, okazał się to być jednakże strzał w dziesiątkę no i to tej pory kobiece maszynki bywają przede wszystkim w tym konkretnym kolorze.

Szukasz interesujących artykułów? To dobrze, ta strona internetowa kosmetyki do włosów online na pewno Cię zainteresuje, ponieważ znajdziesz tam wiele niezwykle ciekawych informacji.

Jednakże jeśli dobrze się po przyglądać odkryjemy, że nie tylko kolor został zmieniony w procesie przerabiania maszynek męskich na w pełni kobiece.


Modna garsonka


alergia
Author: Brown


Różowa maszynka do golenia jest bardzo popularna pośród kobiet, jednak jakiś okres temu po odkrywano pewną rzecz, która wiele spośród nich po zniechęcała i nakierowała do kupna maszynek przeznaczonych nie dla dziewczyn, tylko dla mężczyzn. Było to spowodowane tym, że jak się okazało, dziewczęce maszynki bywają o wiele droższe niż męskie i to tylko z powodu faktu, iż są koloru różowego. Pewnie teraz sporo osób myśli: "Jest to jakiś żart". Otóż nie jest - po porównaniu maszynki męskie oraz damskie z dokładnie tej samej firmy, można od razu zobaczyć różnicę w cenie maszynek. Wielu z pewnością teraz myśli sobie, iż "a bo to z tego powodu, iż posiadają inne ostrza i zabezpieczenia" albo iż "to zupełnie inne modele no i zapewne kobiecy jest o wiele lepszy".
Argumentów można przedstawić dużo - maszynki damskie odróżniają się barwą oraz kształtem od męskich, jednak same ostrza i wspomniane zabezpieczenia są albo dokładnie te same (choć wyglądają w inny sposób ze względu na ubarwienie naokoło) albo nawet słabsze niż alternatywy męskie.