Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Maszynki przeznaczone do golenia - rzeczywistość na temat "różowego" produktu

Maszynki do golenia poprzez bardzo wiele lat były domeną mężczyzn. W pewnym momencie jednak kobiety także rozpoczęły z nich korzystać - i to tak często, iż w końcu pokazały się linie maszynek, przeznaczonych jedynie dla płci pięknej.
Wytwórcy podeszli do tego konkretnego tematu poważnie oraz zarazem trochę stereotypowo, gdyż pierwsze maszynki dla kobiet ukazały się w kolorach różu. Jak to się okazało, okazał się to być jednakże strzał w dziesiątkę no i to tej pory kobiece maszynki bywają przede wszystkim w tym konkretnym kolorze.

Czy ciekawią Cię tego typu wątki? Jeśli tak, to jeszcze więcej (https://tantricparadise.pl/masaz-erotyczny/) takiego rodzaju wpisów opracowano na naszej następnej witrynie. Namawiamy!

Jednakże jeśli dobrze się po przyglądać odkryjemy, że nie tylko kolor został zmieniony w procesie przerabiania maszynek męskich na w pełni kobiece.


Modna garsonka


alergia
Author: Brown


Różowa maszynka do golenia jest bardzo popularna pośród kobiet, jednak jakiś okres temu po odkrywano pewną rzecz, która wiele spośród nich po zniechęcała i nakierowała do kupna maszynek przeznaczonych nie dla dziewczyn, tylko dla mężczyzn. Było to spowodowane tym, że jak się okazało, dziewczęce maszynki bywają o wiele droższe niż męskie i to tylko z powodu faktu, iż są koloru różowego. Pewnie teraz sporo osób myśli: "Jest to jakiś żart". Otóż nie jest - po porównaniu maszynki męskie oraz damskie z dokładnie tej samej firmy, można od razu zobaczyć różnicę w cenie maszynek. Wielu z pewnością teraz myśli sobie, iż "a bo to z tego powodu, iż posiadają inne ostrza i zabezpieczenia" albo iż "to zupełnie inne modele no i zapewne kobiecy jest o wiele lepszy".
Argumentów można przedstawić dużo - maszynki damskie odróżniają się barwą oraz kształtem od męskich, jednak same ostrza i wspomniane zabezpieczenia są albo dokładnie te same (choć wyglądają w inny sposób ze względu na ubarwienie naokoło) albo nawet słabsze niż alternatywy męskie.