Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Wiele przeróżnych kremów

Na rynku jest sporo różnych kremów, a każdy z nich wskazany jest dla różnego typu skóry, posiada rozmaite własności i zaplanowany jest specjalnie na wymogi konkretnego rodzaju cery.
krem do skóry
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com


Kremu powinien używać każdy, nie tylko pani, bez względu na wiek. Taki kosmetyk należy odpowiednio dobrać do wieku, typu cery i wymogów. Porządnie dobrana pielęgnacja cery oddziałuje na jej zdrowy i młody wygląd, a także na nastrój właściciela. Wyróżnia się 4 rodzaje cery, suchą, tłustą, złożoną i normalną.


Odpręż i zrelaksuj swoje ciało
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Krem do skóry suchej musi włączać kompozycje nawilżające i natłuszczające. Rekonstruują one płaszcz lipidowy, posiadają także umiejętność wiązania i zatrzymywania wody w naskórku. Skóra tłusta potrzebuje kremu z innymi składnikami, powinien być kremem nawilżającym. Powinno się też aplikować hydrożele, również emulsje o małej zawartości fazy tłuszczowej, również kremy matujące wchłaniające nadwyżkę sebum. Skóra typowa jest porządnie nawilżona, matowa, gładka i optymalnie naprężona. Nie stwarza żadnych kłopotów, jednakże nie oznacza to, że nie powinno się jej pielęgnować. Właściwa pielęgnacja cery typowej spowoduje, że na dłużej zatrzyma młodość, to znaczy później pojawią się na niej zmarszczki.

Gdy chcesz sprawdzić więcej, przeczytaj serwis (https://www.vivamedica.pl/uslugi/metoda-bobath-wroclaw/) na opisany temat. Wskażemy Ci dodatkowe informacje!

Dobrym kremem w takim przypadku będzie krem nawilżający z należytym filtrem. Specjalnej pielęgnacji wymaga cera dojrzała.
Potrzebuje kremów, jakie zawierają kolagen, elastynę, witaminę C, lub kwasy owocowe.


Nie wolno nie pamiętać, że dobre Odżywianie dostarcza skórze najwięcej witamin. Zadbana i odżywiona skóra nie będzie powodowała jakichkolwiek komplikacji.