Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Czyszczenie narzędzi do manikiur i pedicure

Normy nakazują, ażeby każde narzędzia używane w gabinetach kosmetycznych były oddawane sterylizacji. Sterylizacja to postępowanie, w wyniku którego otrzymujemy przedmioty jałowe. Znaczy to, że ich powierzchnia jest wolna od wszelkiego gatunku bakterii.
Sterylizacji powinny być oddawane każde narzędzia, jakich używanie łączy się z ryzykiem osłabienia ciągłości tkanek, albo kontaktu z krwią i pozostałymi wydzielinami. To przede wszystkim przybory do manikiur i pedikiur.

Zweryfikuj jakie merytoryczne źródło (http://www.wonia.pl/category/blog-wonia/) było naszą motywacją. Nie będziesz żałował i z chęcią przejrzysz wpisy o tym zajmującym zagadnieniu. Wejdź w podany link.

Do sterylizacji urządzeń w gabinecie służy sterylizator kulkowy. To urządzenie wypełnione małymi szklanymi kulkami, do których kładzie się narzędzia. Kulki rozgrzewane są do temperatury ok. 240 st. C, co ma zagwarantować właściwą sterylizację. Doskonale sprawdza się w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, oraz wszystkich innych, gdzie zabezpieczenie i sterylność są konieczne. Dzięki szklanym kulom, obiekty pozostają w swojej lokalizacji, przez co posiadamy pewność, że procedura sterylizacji obejmie całe urządzenie.
Lakier hybrydowy to skuteczna alternatywa dla pań wyszukujących sposobu na porządny kolor paznokcia. Lakiery hybrydowe przypominają typowe lakiery służące do pielęgnowania i dekoracji paznokci. Kluczową różnicą jest bardzo duża trwałość na czynniki mechaniczne, zadrapania, czy obicia. Lakier hybrydowy cena jest właściwa do jego jakości. Nałożenie lakieru hybrydowego wywołuje utrwalenie płytki paznokcia, a zarazem przydaje mu szykownego wyglądu i poloru.
Ten efektowny sposób dekoracji paznokci polecany jest w miejsce tradycyjnych żeli, lub tipsów.