Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Kobiety to strojnisie, uwielbiają dobrej marki ubrania i markowe perfumy

Zapotrzebowania dam nie są małe i niewątpliwie wspaniale wiedzą o tym Ci z panów, którzy są w długoletnich związkach.


Czasami bardzo trudno mężczyznom pojąć, jak to się dzieje, że niezbędne bywają nam w takich ilościach zarówno kosmetyki, odzież, jak też buty.


garderoba
Author: David Guo
Source: http://www.flickr.com


kosmetyki
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com


Panowie, tak czy owak, nie są to nasze wymysły, taka jest normalnie konieczność. Parę par butów to zbyt dużo? Skądże - przecież każde z nich pasują do różnych torebek czy szalików - zwyczajnie - przy jednej parze nie byłoby t możliwe dłuższe funkcjonowanie. Podobnie ma się sprawa, jeżeli chodzi o kosmetyki. Każdy jeden z nich jest przecież przeznaczony do czegoś innego, każdy ma inne działanie. Nie ma zatem możliwości, by kosmetyki dla dziewczyny zawężały się wyłącznie do kremu i balsamu do ciała. Bywają przecież specjalne kosmetyki do złuszczania martwego naskórka, do nawilżania cery - to okazuje się potrzebne minimum kobiety i z tego zwyczajnie nie ma możliwości z nich zrezygnować. To, że właśnie takie kosmetyki okazują się nam potrzebne i do tego w takich ilościach to nie okazuje się żadna kaprys - to po prostu konieczność. Przyznajcie zgodnie z prawdą kochani mężczyźni, że takie akurat nas uwielbiacie - schludne, pachnące, niemalże idealne.
Nim zatem kolejnym razem zaczniecie ganić takie z pozornie zbędne koszty miejcie na uwadze to, że my to wszystko robimy również dla Was. Doceńcie to, zamiast nas karcić i zarzucać szastanie pieniędzmi.