Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Malowanie oczu i przeznaczone do tego zadania kosmetyki, a więc na maskarze świat wcale się nie zakańcza!

Dosłownie każda dziewczyna chce wyglądać efektownie i przyciągać wszelkie spojrzenia. Każda z nas czyni to całkiem w inny sposób, kładąc mocny nacisk na całkiem inne rzeczy - głównie te, które to najbardziej według nas samych bywają naszym najmocniejszym atutem.


leczenie światłem
Author: Keoni Cabral
Source: http://www.flickr.com


kosmetyki do oczu
Author: DER-MED


Dla niektórych bywają to nogi, a dla innych piersi, lecz wiele dziewczyn widzi w sobie inne zalety, które mogą podkreślić wcale nie wyzywającym strojem, ale makijażem, który ma możliwość być tak samo krzykliwy, jak również subtelny. O czym konkretnie mowa? Zaraz się dowiesz!


Makijaż jest dla wielu kobiet podstawą, aby mieć możliwość ogólnie "pokazać się w świetle dnia" - niewiarygodnie wiele nie potrafi sobie nawet wyobrazić, by miały możliwość się pokazać bez niego, nawet i jeśli podkreślamy na naszej twarzy jedynie oczy, które wbrew pozorom wiele kobiet uznaje za swój największy atut. A im bardziej oraz piękniej są one podkreślone, tym bardziej czujemy się atrakcyjne i to nie tylko w swoich oczach, ale i w oczach innych osób. Jest to spowodowane tym, że gdy odczuwamy pewność siebie, stajemy się bardziej atrakcyjni dla własnego otocznia, aniżeli kiedy chodzimy skuleni oraz zakompleksieni. Jak jednak zadbać o oczy, by zawsze promieniały, dodając nam wiele powabu i silniejszej samooceny? A więc jeżeli już poważnie decydujemy się dbać o tę część siebie, warto zainwestować w porządne kosmetyki do oczu, które to nie kończą się tak naprawdę na kredce oraz maskarze.
Pomijając je odnajdziemy pełny szereg kosmetyków, które są dla naszych oczu jak najbardziej chciane, w tym różne cienie, które to mają wręcz nieograniczone palety barw, czy też tak zwane "pisaki", które ukazują się dla naszej własnej wygody w twardej formie lub w postaci pędzelka.