Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak skutecznie pielęgnować swoją brodę, przegląd popularnych kosmetyków do tego.

Coraz częściej na ulicach można zobaczyć na pierwszy rzut oka niechlujnych panów noszących brody. Jeśli jednak przyglądnie się tym brodom bliżej, to się okazuje, że do ich pielęgnowania potrzeba nie mniej czasu niż na fryzurę na głowie.


A czasami nawet więcej, bo ze względu na swoje położenie jest zdecydowanie podatniejsza na najróżniejsze zabrudzenia, na przykład pod postacią resztek jedzenia. Dlatego też jeżeli ktoś nie będzie chciał wyglądać jak prawdziwy, zarośnięty drwal, to powinien parę chwil poświęcić na pielęgnowanie zarostu, a co najważniejsze się zaopatrzyć w niezbędne kosmetyki. Na pewno niezbędne będą nożyczki i grzebień, przy pomocy jakich można będzie zapewnić właściwy kształt. Warto się zaopatrzyć się w specjalny szampon, a do nadania puszystości ciekawie pachnący olejek do brody.


kremy męskie
Author: Marlies Dekkers
Source: Marlies Dekkers
leki
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com


regeneracja
Author: Dylan T. Moore
Source: http://www.flickr.com


Jeśli ktoś decyduje się na brodę, to musi o nią właściwie dbać, a jeśli nie planuje jej mieć, to powinien systematycznie pozbywać się zarostu. Zwłaszcza że aktualnie nie ma żadnego problemu z wybraniem właściwych narzędzi do tego. Przez ostatnie lata ogromnym zainteresowaniem się cieszą różnego rodzaju maszynki, lecz nadal jest sporo panów, którzy cenią sobie klasykę.


Dużo bardziej woleć oni będą tradycyjne maszynki, niż pojawiające się w spotach reklamowych wieloostrzowe wynalazki, dlatego też niejednokrotnie w ich łazienkach może się na przykład pojawić maszynka merkur 37c na żyletki. Przy pielęgnacji twarzy niezwykle istotne jest również używanie dobrych kosmetyków, czyli konieczna będzie dobra pianka przed i Kremy męskie po goleniu. Więcej na