Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Myślisz o gładziutkiej strefie bikini? Dzisiaj w dobrych punktach kosmetycznych możesz robić depilację brazylijską

Kanony urody ciągle się zmieniają, mówiąc, co jest modne, a co wprost potrzebne, żeby być piękną. Dzisiaj „must have” okazuje się gładkie ciało, również w okolicach intymnych.
pielęgnacja włosów
Author: Dermedic
Source: Dermedic


Na szczęście podobne zabiegi można wykonywać w profesjonalnych salonach urody.


Czy wiesz, na czym polega depilacja brazylijska?


fotografia - zdjęcia
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com


Depilacja brazylijska to dziś jeden z najpowszechniejszych zabiegów, gdy chodzi o depilację.

Pragnęlibyśmy, by te artykuły były interesujące. Dlatego będziemy szczęśliwi, jeżeli jakiś komentarz ze strony napisany waszą ręką dotrze do nas.

Polega ona na całkowitym pozbyciu się owłosienia z okolic intymnych: z łona, warg sromowych oraz odbytu. Czasami klientki proszą o zostawienie cienkiego paseczka lub jakiegoś wzoru nad łechtaczką. Depilację brazylijską można wykonać w domu, lecz jest to trudne, czasochłonne, a czasami też niebezpieczne. Lepiej udać się do salonu kosmetycznego i wybrać pomiędzy depilacją woskiem albo pastą cukrową. W obydwóch wypadkach kosmetyczka nakłada na depilowane części ciała ciepły specyfik i zrywa go potem wraz z włosami - brazylijska depilacja.


Dziś taką depilację wykonasz w każdym mieście


W chwili, kiedy klientki interesuje depilacja woskiem bikini Warszawa okaże się dobrym miejscem, by poszukiwać podobnych usług. Teraz taka depilacja staje się już powszechna, zatem nie powinno się mieć trudności z wyszukaniem dobrego salonu. Nim zdecyduje się o wykonaniu tego zabiegu depilowania, warto o tym troszkę poczytać, gdyż są przeciwwskazania zdrowotne do realizowania podobnych zabiegów depilacyjnych - depilowanie bikini woskiem w Warszawie.
Warto również porównać warunki cenowe w różnych punktach, żeby upewnić się, że się nie przepłaca. Szacuje się, że zabieg depilacji brazylijskiej pomaga utrzymać wydepilowaną skórę nawet sześćdziesiąt dni, a do tego osłabia i przerzedza odrastające włosy.