Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Co powinno się wiedzieć o Style Coaching?|Parę ciekawych faktów na temat Style Coaching

Style Coaching nawiązuje nie jedynie do metamorfozy zewnętrznej, ale też wewnętrznej. Mnóstwo ludzi twierdzi, iż style coaching obejmuje tylko zmianę designu zewnętrznego, znalezienie nowego stylu bądź kreowanie własnego wizerunku, ale to nie wszystko.


osobista stylistka
Author: DER-MED
Source: DER-MED


style coaching
Author: Sham Hardy
Source: http://www.flickr.com
Nasz ubiór zewnętrzny, to w jaki sposób wyglądamy i jakże się czujemy w danej stylizacji, oddziałuje na naszą autorefleksję i pewność siebie. Jeżeli czujemy się niepewnie, nie wiemy, jak dobrać stosowny strój czy kolorystykę, jaka będzie do nas pasować - widać to w naszej autokrytyce. Częstokroć stajemy się wycofani i niepewni, trudniej nam nawiązywać kontakty z innymi ludźmi.


Osobista stylistka zadba o zmianę wizerunku, uwzględniając typ sylwetki oraz analizę kolorystyczną. Usługi style coaching obejmują także przegląd szafy czy wspólne zakupy, i także kreowanie własnego, podmiotowego wizerunku. To jak wyglądamy, ma potężny wpływ na to, w jaki sposób się czujemy. Jak wiadomo, nasz image ma znaczenie także dla innych ludzi, to oczywiście on jest odpowiedzialny za tak zwane „pierwsze wrażenie”. Jeżeli chcemy czuć się swobodni, pewni siebie i odważni, zastanówmy się nad skorzystaniem z usług, które proponuje osobista stylistka.

Jeśli omawiany temat jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i przeczytaj, jakie informacje ma rekomendowana strona (http://ursynow.centrumdemed.pl/galeria/) - zapewne dane w tamtym miejscu zamieszczone są podobnie zajmujące.

Jeszcze parę lat temu style coaching było usługą kierowaną tylko do znanych gwiazd i celebrytów, obecnie jest to pospolita usługa, z której może korzystać każdy.


Fach Style Coach obejmuje profesjonalną zmianę designu, i także przemianę wewnętrzną, na jaką składa się zwiększenie samooceny, wyznaczanie celów i dążenie do ich realizacji, oraz także wartościowe myślenie i mowa ciała.