Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Użycie laserów w medycynie estetycznej – co warto wiedzieć, co jest ważne?

Lasery są użytkowane powszechnie, też w medycynie estetycznej. Wykorzystywane są zarówno w zaciszu domowym, jak i w gabinetach kosmetycznych czy klinikach. Na początku należy wspomnieć o maszynie, jaką jest laser Nd Yag. Ma on zastosowanie do zamykania naczynek, które powstały w związku z różnorodnymi przyczynami. Można go zastosować w przypadku każdej części ciała.

żylaki
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Z reguły laser Nd Yag jest używany do zamykania naczynek znajdujących się na policzkach, dekolcie, płatkach nosa. Dzięki efektywności działania urządzenia do salonów kosmetycznych można pozbyć się popękanych naczynek, niewielkich naczyń żylakowatych, a także niewielkich żylaków. Oczywiście, im płyciej pęknięte naczynie się znajduje oraz im mniejszych jest rozmiarów, tym z większą łatwością można się go pozbyć. Zwykle zabieg trzeba powtórzyć kilka razy, by uzyskać zamierzone efekty. Laser diodowy, jeżeli chodzi o urządzenia do gabinetów kosmetycznych czy klinik proponujących zabiegi medycyny estetycznej, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Stosuje się go do przeprowadzania fotodepilacji. Jest to zabieg, który ma na celu usunięcie cebulek włosowych na zawsze. By był kompletnie skuteczny zabieg należy przeprowadzać parę razy. Warto uwypuklić, że raczej jest to zabieg bez bolesny. Odczucia, wywoływane przez laser diodowy, mogą być wzmożone w przypadku osób mało odpornych na ból, a także podczas robienia zabiegu w miejscach, w których skóra jest delikatniejsza. Bardzo dużo zależy od tolerancji bólu.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, to przeczytaj dodatkowe informacje (http://www.dermamed.com.pl/czym-leczyc-rozstepy-ciazowe). Znajdziesz je na nowej witrynie, którą umieściliśmy pod wskazanym linkiem.

Bądź co bądź, nie jest to ból, którego nie da się wytrzymać i z pewnością fotodepilacja jest zabiegiem znacznie przystępniejszym w tej materii niż przy użyciu wosku.depilacja
Author: Elite
Source: Elite
Przed kuracją nie powinno się opalać, warto także ogolić włosy przed zastosowaniem lasera - moja strona internetowa. Wyrywanie włosów w okresie 4 tygodni przed fotodepilacją nie jest polecane. Po wykonaniu zabiegu może pojawić się przejściowe zaczerwienienie, zgrubienia. Praktyczne okażą się z pewnością zimne kompresy oraz ograniczanie stosowania dezodorantów. Dobrze jest przez jakiś okres rezygnować z mocnego makijażu oraz smarować się kremem z filtrem.