Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Potrzebne sprzęt jak również wygodne meble idealne do naszego salonu kosmetycznego

Jeśli zakładamy własny salon kosmetyczny potrzebny jest nam niezbędny sprzęt tudzież meble, żeby go urządzić. Na rynku jest wiele produktów przeznaczonych do salonów kosmetycznych, ważne jest, aby zakupić dobrej jakości sprzęt, który posłuży nam wiele lat.

manicure
Source: http://sxc.hu/
Zależnie od tego jakie usługi wykonujemy taki sprzęt będzie nam potrzebny. Gdy nasz salon zajmuje się tylko usługami manicure oraz pedicure niezbędny nam będzie przede wszystkim stolik do manicure z mnóstwem szufladek lub schowków oraz fotel do pedicure. Ważne jest, by meble kosmetyczne były wygodne zarówno dla klientek jak i dla pracowników. Niekiedy zabiegi długo trwają, dobrze jest więc zadbać na przykład o naszą postawę kupując odpowiednie fotele. Przyda się z pewnością frezarka do manicure i pedicure, która usprawni pracę- poznaj więcej. Istotne jest jednak, aby osoba obsługująca ją była dobrze wyszkolona z obsługi sprzętu, ponieważ łatwo jest uszkodzić płytkę paznokci.Oprócz miejsca, w którym wykonywane są zabiegi, trzeba zadbać także o poczekalnię dla klientek. Miękkie kanapy czy też fotele umilą czas spędzony na oczekiwaniu w kolejce. Można także zakupić stolik kawowy i czekającym klientkom przygotowywać zależnie od upodobań pyszną kawę lub herbatę. Jest to bardzo popularne u fryzjera, gdy klientki zmuszone są długo czekać przykładowo w trakcie utleniania włosów bądź innych zabiegów fryzjerskich. Ważnym elementem wyposażenia salonu jest autoklaw do sterylizowania wykorzystywanych urządzeń. Troszczenie się o czystość w salonie kosmetycznym jest bardzo ważne jednocześnie dla pracowników jak również dla klientek korzystających z usług. Kupując takie urządzenie (kombajny kosmetyczne wielofunkcyjne) dobrze jest zwrócić uwagę na informację, czy jest ono zgodne z obowiązującymi wymogami sanepidu- pełen raport.

pedicure
Author: awesomnesslol666
Source: http://www.flickr.com
Salon kosmetyczny to miejsce odpoczynku odwiedzających go klientek. Dobrze jest wiec dbać o czystość tudzież miłą atmosferę w tym miejscu. Klientki na pewno powrócą zadowolone do swoich domów po miłym popołudniu spędzanym na pielęgnacji dłoni lub włosów. Kupując profesjonalny sprzęt możemy znacznie uprościć i przyspieszyć pracę.