Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Czym jest lifting twarzy? Czy każdy może poddać się temu zabiegowi? O czym musimy wiedzieć?

Bez wątpienia każdy z nas chciałby cieszyć się cudownym i młodym wyglądem przez cały czas, jednakowoż z upływem czasu nasze ciało i rysy twarzy się zmieniają, więc widoczne są oznaki starości. Niestety, skóra traci jędrność, wiotczeje oraz opada, na twarzy natomiast pojawiają się zmarszczki. To nie jedynie skutki upływu czasu, ale także stresu. Jak zależy nam na znacznej zmianie naszego wyglądu, to lifting twarzy może naprawdę pomóc.


nici liftujące katowice
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
To zabieg, który polega na zlikwidowaniu nadmiaru wiotkiej, opadającej i zmieniającej się skóry twarzy, a jednocześnie szyi. Zobacz tutaj nici liftujące katowice. Dzięki temu skóra zostaje naciągnięta, zmarszczki natomiast są wygładzone i mniej widoczne. Tego typu operacja trwa bardzo często od 1,5 do 6 godzin. Cięcie wykonuje się od okolicy skroni, dokładnie wzdłuż przedniego brzegu małżowiny usznej, następnie za płat ucha i przechodzi w tył we włosy. Jak operowana jest także szyja, to małe nacięcia przeprowadzane są również pod brodą. Nadmiar skóry jest usuwany, a później chirurg wprowadza dren, jaki służy do odprowadzania płynów, które mogłyby zgromadzić się pod skórą i przeszkadzać w gojeniu się ran. Zabieg robi się najbardziej często w znieczuleniu ogólnym.

Lifting twarzy przeprowadzany jest jednocześnie u kobiet, jak i ale i mężczyzn. Osoba, jaka poddaje się zabiegowi powinna być zdrowa fizycznie i psychicznie. Tego rodzaju operacje przeprowadzane są najczęściej u osób w wieku od 40 do 60 lat. Lifting twarzy może być jednak stosowany u bardziej młodych pacjentów, jakich skóra nie jest w dobrej kondycji, natomiast oznaki starzenia zjawiły się wcześniej niż to najczęściej się dzieje. Jednocześnie osoby po 60-tce mogą poddać się temu zabiegowi, ale tylko jak pozwoli na to ich stan zdrowia. Po zabiegu pacjent pozostaje w klinice jedną albo dwie doby.

Ciekawi Cię, czym są moje źródła (https://www.dermamed.com.pl/czym-leczyc-rozstepy-ciazowe)? Jeżeli tak, to trzeba kliknąć w podany link i tam przeczytasz masę interesujących wiadomości z tej dziedziny.

Po tym okresie zostają zlikwidowane wprowadzone wcześniej pod skórę dreny. Bandaże zostają zdjęte między 3 a 5 dniem po operacji. Jak używane były nierozpuszczalne szwy to tego rodzaju wycięcie wykonuje się po około 7 dniach.


Rekonwalescencja musi potrwać mniej więcej 2 tygodnie, w tym czasie należy unikać zbytnio dużego wysiłku fizycznego. Każda klinika powinna korzystać z jak najbardziej profesjonalnych produktów, całe szczęście dużo jest miejsc, w jakich jesteśmy w stanie zakupić różne nieodzowne rzeczy i środki do liftingu, typu nici liftujące Katowice. Oni są najlepsi dowiedz się więcej.