Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak jesteśmy w stanie leczyć niepłodność? Ile par walczy z tym problemem? Co najlepiej wiedzieć w tym temacie?

Wielu z nas boi się niepłodności, szczególnie jak staranie o dziecko nie zapewniły dotychczas jakichś wyników. Nie jest to dziwne zjawisko, bo wiele osób ma ten problem. W naszym kraju choćby co szósta para tego doświadcza. Całe szczęście z niepłodnością da się walczyć.


Małżeństwo
Author: Elisa Garbarino
Source: http://www.flickr.com
Statystycznie, począć rzeczywiście nie jest tak łatwo, bo czas płodności trwa dosyć krótko. Jajeczko gotowe jest do zapłodnienia tylko przez 12-24 godziny. Łatwo więc ten moment przeoczyć. Więc, pewnie dlatego wśród par, które nie korzystają z antykoncepcji i dość często uprawiają seks, to po roku jedynie 50 procent z nich staje się rodzicami, w następnym roku już tylko trzydzieści procent - . Czasami nie pozostaje nam nic innego poza cierpliwością.

Jak korzystamy z kliniki miejmy na uwadze, żeby wybierać wyłącznie najlepsze miejsca, szczególnie takie można znaleźć w Krakowie, tak więc jak leczenie niepłodności Kraków wydaje się z pewnością logicznym wyborem. Warto to wiedzieć, bo szczyt płodności u kobiet przypada pomiędzy 20 a 25 rokiem życia, natomiast po ukończeniu trzydziestu lat szanse na ciąże maleją. Powinniśmy więc jak najszybciej określić przyczynę niepłodności oraz zastosować leczenie. Nie oznacza to jednakże wcale, że za brak dziecka odpowiada zawsze wyłącznie kobieta.

Zaintrygowały Cię treści podane w tym artykule? Jeżeli tak, to czytaj także dentysta warszawa wola podobne wiadomości, dotyczące tego tematu. Zachęcamy Cię do przeczytania do nowej witryny.

W trzydziestu procentach przypadków to mężczyzna jest niepłodny, tak więc dość często konieczny jest dawca komórek jajowych lub nasienia.


ciąża
Author: iStock
Source: iStock
W dwudziestu procentach przypadków niepłodny jest jeden i drugi partner, jeszcze kolejni nie mogą mieć potomstwa z niepoznanej przyczyny. Jest to tzw. niepłodność idiopatyczna, lecz jednocześnie oni mają szanse na dziecko, kluczem jest wyszukanie najlepszej kliniki, zalecany jest - jak wcześniej już powiedzieliśmy Kraków.wejdź dalej test oddechowy na helicobacter warszawa test oddechowy na helicobacter warszawaNa pewno warto, gdyż wyniki są bardzo dobre - ¾ leczących się niepłodnych par zostaje w konsekwencji rodzicami. Fachowcy jednocześnie określają, iż osoby bezpłodne, co znaczy niezdolne do poczęcia dziecka, stanowią ledwie 3-5 procent społeczeństwa - . To tylko ukazuje, że mamy znaczącą szansę na dziecko, pomimo wcześniejszych niepowodzeń. Należy więc próbować i się nie podłamywać. Każdy z nas ma szansę, dobrze próbować, na pewno się uda.