Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Ferie z dietą - czyli w jaki sposób odchudzać się zdrowo i przyjemnie

Coraz więcej osób wyjeżdża na wakacje po to, by zrzucić parę kilogramów. Ważna w tym przypadku okazuje się dieta, a szczególną popularnością cieszą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej. Czym się charakteryzują takie wczasy i dieta?

Przede wszystkim chodzi o sposób spożywania posiłków, o ich rodzaj i jakość. Niezależnie od tego, czy wybieramy wczasy z dietą, czy też nie bierzemy jej pod uwagę, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach odżywiania się. Przede wszystkim najlepiej spożywać zbilansowane posiłki w miarę systematycznie – jednym słowem, należy jeść w miarę możliwości systematycznie, bogate w różne składniki posiłki i w stałych porach dnia, bez pomijania żadnego posiłku w ciągu dnia.Więcej: http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/dieta_dr_ewy_dabrowskiej/

Gdzie pojechać na „zdrowe” wakacje? Popularnym kierunkiem jeżeli chodzi o „zdrowe” miejsca jest Grecja, Malta, czy Włochy – generalnie państwa śródziemnomorskie, gdzie dieta jest bardzo lekka, konsumuje się dużo warzyw, a także bardzo dobrej jakości nabiał, czy ryby. Również jeżeli chodzi o ewa dąbrowska wczasy stosuje się tę zasadę. Ogólnie, pamiętając o paru istotnych zasadach, możemy mocno schudnąć na naszych wczasach. Należy także podkreślić fakt, że wielu ludzi lubi w takim okresie imprezować. Niestety alkohol jest bardzo kaloryczny i to on może być jedną z głównych przyczyn wzrostu wagi i utraty odpowiedniej sylwetki.

Może Cię również zainteresować - http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/

Zasady odżywiania się podczas wyjazdu
warzywa na stole
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
Unikać należy na pewno fast foodów, które nie dość, że szkodzą zdrowiu (zawierają różne nienaturalne substancje, przy długotrwałym stosowaniu mogą naprawdę zdziałać bardzo dużo złego, zarazem dla młodego, starszego, jak i organizmu w bardzo już podeszłym wieku), to jeszcze bardzo tuczą. Są to po prostu zazwyczaj same węglowodany oraz szkodliwy dla organizmu tłuszcz.

Nie powinniśmy sięgać po tego typu dania, czy przekąski. Warto z kolei postawić na naturę – starać się zjadać produkty jak najmniej przetworzone, takie, które są naprawdę bardzo dobrej jakości. To powinno pomóc w zrzuceniu dodatkowych kilogramów i dzięki temu wrócimy z naszej wycieczki z atrakcyjną opalenizną, a także z kilkoma kilogramami mniej. To jak najbardziej w praktyce nie jest wcale trudne, tak jak może sądzimy i na sto procent warto to wypróbować!