Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Choroby oczu – współczesne sposoby korekcji

Nowatorskie lasery używane w medycynie, w które wyposażona jest klinika okulistyczna dają osobom cierpiącym na wady wzroku możliwość w całkowicie bezpiecznego i charakteryzującego się małą inwazyjnością usunięcia wad wzroku, do których zalicza się dalekowzroczność, krótkowzroczność oraz połączenie wymienionych wad z astygmatyzmem. Za pomocą specjalistycznych mikrosoczewek można także usuwać takie wady, jak starczowzroczność.

zbadaj wzrok
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Dzięki temu osoby po czterdziestym roku życia nie są zmuszane do używania okularów w trakcie czytania.Obecnie opisane zabiegi coraz częściej przeprowadzane są przy minimalnym wykorzystaniu narzędzi chirurgicznych. Najważniejsze etapy operacji to głównie laserowa korekcja oczu. Klinika okulistyczna wyposażona w profesjonalne lasery daje korzystającym z jej usług pacjentom możliwość przeprowadzenia zadziwiająco precyzyjnych zabiegów, które odznaczają się dodatkowo naprawdę małą inwazyjnością oraz wyjątkowo wysokim stopniem bezpieczeństwa (nasze kliniki). Laserowa korekcja oczu zaczyna się zawsze od podania znieczulenia. Przed zabiegiem do oka zastają zaaplikowane specjalistyczne krople, co powoduje że sam zabieg korekcji nie wiąże się z żadnym bólem. Pacjenci, którzy mają za sobą laserową korekcję oczu na ogół, opisując swoje wrażenia oraz odczucia występujące podczas operacji, opowiadają jedynie o odczuwanym w początkowej fazie niewielkim ucisku.

Gdy dowiesz się o zawierającej fascynującą Cię treść nowej stronie, to wcześniej zweryfikuj info (http://www.medimix.pl/) w kontekście źródeł, z których czerpie ona wiadomości.

Laserowa korekcja wzroku jest dzisiaj błyskawicznym zabiegiem o charakterze ambulatoryjnym i może być wykonywana na obojgu oczach podczas jednego dnia. Zaraz po zabiegu pacjent z pomocą opiekuna może wyjść do domu.leczenie wad wzroku
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnych technik operacyjnych wykonalne jest także istotne skrócenie czasu rekonwalescencji. W przypadku znacznej części operacji stosowany wręcz schemat „w poniedziałek zabieg, a w środę już w pracy”. Warto pamiętać, że laserowa korekcja oczu to dziedzina chirurgii oka, która intensywnie się rozwija. Wykorzystanie coraz to nowszych laserów przekłada się na zwiększenie komfortu pacjenta. To właśnie dlatego klinika okulistyczna oferująca nowy sprzęt cieszy się wyjątkowo dużym powodzeniem i może pochwalić się dużą ilością przeprowadzonych zabiegów. Obecnie to właśnie z takich klinik korzystają chętnie pacjenci , który mają problem z wadami wzroku.