Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Biżuteria złota: jak należy ją nosić, aby wyglądać idealnie?

Wśród różnych metali złoto wyróżnia się nadzwyczajną trwałością. Jest uważane, zaraz po platynie, za metal niezwykle szlachetny. Jego właściwości plastyczne znano już w czasach starożytnych, wówczas także z tego szlachetnego metalu zaczęto tworzyć pierwszą biżuterię. Współcześnie biżuteria ze złota jest również noszona bardzo chętnie.

biżuteria ze złota
Author: Diva
Source: Diva
Hurtownia biżuterii złotej oferuje ogromny wybór tworzonej ze złota biżuterii. Hurtownia biżuterii złotej to zarówno biżuteria klasyczna, jak też biżuteria charakteryzująca się nowoczesnym wyglądem. Ze złota produkowane są kolczyki, bransoletki, łańcuszki, wisiorki, pierścionki i obrączki. Biżuterię ze złota http://www.olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/etnymi: diamentami, szafirami i rubinami. Złotej biżuterii nie wykonuje się z czystego, dwudziestoczterokaratowego, złota. Takie czyste złoto jest bowiem za miękkie. Z tego powodu złota biżuteria powstaje ze stopu złota i innych, bardziej twardych metali. Do czystego złota można dodać miedź, cynk, czasem nawet srebro. Dodatek innego rodzaju metali sprawia, że złoto staje się twardsze. Od ilości i rodzaju domieszanego metalu uzależniony jest ostateczny kolor biżuterii ze złota. Wyroby wykonane ze złota powinny posiadać próbę jubilerską. Jest ona określana w karatach. I tak możemy dostać wykonaną ze złota biżuterią , której próba wynosi osiemnaście karatów. Będą to wyroby kosztujące naprawdę wiele. Zazwyczaj kupujemy jednak biżuterię o próbie czternastu karatów.

Noszenie biżuterii, która zrobiona została ze złota jest sztuką, niezwykle łatwo popaść w przesadę , a tym samym wyglądać zamiast elegancko raczej komicznie. Ceniąca elegancję przedstawicielka płci pięknej nigdy nie założy nadmiernej ilości złotej biżuterii. Jeden naszyjnik, bransoletka lub kolczyki są ilością zupełnie wystarczającą.Wykonana ze złota biżuteria nie pasuje również do każdej kolorystyki naszych ubrań. Świetnie komponuje się odzieżą w kolorach białych oraz czarnych, z ubraniami uszytymi z czerwonych tkanin. Wykonana ze złota biżuteria także podlega prawom mody. Obecnie naprawdę modne jest biżuteria zrobiona w stylu vintage - Sprawdź: hurtownia biżuterii Oleńka. W najmodniejszych stylizacjach łączyć można biżuterię ze złota z biżuterią zrobioną ze srebra. Na chwilę obecną najmodniejsza złota biżuteria to biżuteria mająca różowy kolor.