Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Trendy w sztuce tatuażu

Podjęcie decyzji o tatuażach nie może być efektem przejściowej ekscytacji. Ruch tenże trzeba dobrze przemyśleć - chociaż istnieje możność usunięcia tatuażu, nie jest to zabieg szybki, ani tani. Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na dylemat: czemu pragnę posiadać tatuaż? Nie pożałują decyzji o tatuażu ci, którzy zdecydowali się upamiętnić konkretne wydarzenie. Niemniej jednak lepiej nie tworzyć tekstów pejoratywnych - codzienne patrzenie na porażkę wyrytą na skórze jest w stanie wpędzić w melancholię!


wytatuowane plecy
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Trzeba powstrzymać się również od rysunków na cześć "prawdziwych miłości" albo też złamanego serca. Naprawdę nie potrzeba wykuwać sobie imiona chłopaka, aby udowodnić, że go kochamy. Jest to zachowanie mało dojrzałe. Tymczasem co zrobimy, jeśli przyłapiemy ideał mężczyzny na obłapianiu innej dziewczyny? Właśnie... Warto także przemyśleć sam wzór - czy zapisanie wybranej sentencji musi być proste niczym budowa cepa? Być może miast cytatów, jakie mają dużą szansę znaleźć się w "najbardziej dresiarskich tatuażach", daną myśl lepiej wysłowi symboliczna grafika. Przed pójściem do gabinetu tatuażu dobrze jest przejrzeć wszelkie możliwe wzorki, wariacje, projekty po czym z dojrzałym wnioskiem dopuścić do siebie igiełkę - Nomar.

Tatuaże tymczasowe występują w wielu odsłonach kolorystycznych. Są i czarne, i granatowe. My jednakże najbardziej kierujemy spojrzenia na te metaliczne. Szczególnie w edycji srebra czy złota. Nic nie podkreśla korzystniej letniej opalenizny niż te dwa kolory. Co najważniejsze, tu nie obowiązuję żadne reguły. Można odważnie zestawiać te dwa odcienie z sobą - srebrzysty oraz złoty.


gwiazdka nad kostką
Author: Wilfredo Rodríguez
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli nie masz śmiałości na trwały tatuaż, lub boisz się podejmować decyzji na całe życie, tenże metaliczny tatuaż jest dla ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Czy zaintrygował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to idź tutaj (https://zdrowie-dom.pl/38-filtry-do-jonizatorow-wody) i przejrzyj tam kolejne zajmujące wpisy. Nie czekaj!

Wzorek trzyma się na skórze 5 dób. Istotne, ażeby go nie natłuszczać. Nie obawiaj się podrażnienia skóry - srebrne tatuaże są sprawdzane dermatologicznie. Można w każdej chwili zmyć je za pomocą oliwki. Przewaga metalicznych tatuaży nad klasycznymi? Po pierwsze - koszt. Zmywalne tatuaże można nabyć w internecie już za 20 zł za opakowanie rozmaitych wzorków. Po drugie - wzory możesz zmieniać dowolną ilość razy. Nie są wszak z tobą na zawsze!