Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Chcesz pozbyć się kilku kg na wiosnę? Dowiedz się, co pomoże ci osiągnąć upragnioną figurę

Szczupła figura to marzenie niejednej osoby zmagającej się z nadprogramowymi kg, zwłaszcza gdy idzie lato i grubsze, zimowe ciuchy zastępujemy dużo lżejszymi stylizacjami. Cienkie spodnie oraz spódnice odkrywają wszystkie mankamenty naszych kształtów, toteż poszukujemy najlepszych sposobów, by dojść do upragnionej wagi oraz w końcu cieszyć się swoim wyglądem.

Dietetyk
Author: Good Food
Source: Good Food
Jednym ze szczególnie często wybieranych rozwiązań jest jak najbardziej dieta. Katujemy się głodówkami, często trwającymi o wiele dłużej, niż powinny, przez co jedynie niszczymy swoje zdrowie, a kilogramy i tak powrócą. Lepiej jest zacząć zdrową dietę, jaką może nam zaproponować dietetyk w Łodzi. Ekspert umie profesjonalnie dopasować właściwe żywienie, jakie nie będzie mieć niekorzystnego wpływu na nasz organizm i dostarczy mu wszelkich wartościowych składników. Dietetyk przeprowadza precyzyjną analizę naszego ciała, a potem rozmawia z nami o naszych nawykach żywieniowych i pyta o schorzenia, na które cierpimy.

Dopiero po niniejszym wywiadzie oferuje najlepszy plan odchudzania zapewniający osiągnięcie zamierzonych efektów. Podczas odchudzania nie można też zapomnieć o systematycznej aktywności fizycznej. Jest tyle dyscyplin sportowych, że każdy może zdecydować się na sport, w którym czuje się dobrze. Bieganie, pływanie, rower czy aerobik – wszystkie sposoby na ruszanie się są dobre, jednakże należy ćwiczyć chociaż trzy razy w tygodniu. Poza tym w formowaniu figury mogą pomóc masaże. Można wykonywać je w domu, jednak o wiele bardziej skuteczne będą masaże przeprowadzane w gabinetach kosmetycznych, z zastosowaniem odpowiednich kosmetyków.

Dobrze też mieć na uwadze suplementy diety, po konsultacjach z dietetykiem, które mogą korzystnie wpłynąć na przemianę materii oraz pomóc w oczyszczaniu organizm ze szkodliwych toksyn czy pozbywaniu się wody, co jest powszechną dolegliwością pań w różnym wieku.

Teraz już orientujesz się, w jaki sposób możesz zabiegać o szczuplejszą sylwetkę. Pamiętaj, iż zasadnicza jest systematyczność działań. Tydzień diety i ćwiczeń nie wystarczy.

Czy według Ciebie prezentowany artykuł posiada użyteczne dane? Jeśli tak, to przeczytaj również pomocne źródła, które są nieprawdopodobnie ciekawe.

Musi upłynąć trochę czasu, aby nareszcie wyglądać tak, jak chcieliśmy, toteż dobrze jest zawalczyć o swój wygląd i równocześnie dobre o zdrowie, gdyż otyłość to błyskawiczna droga do wielu schorzeń, z jakimi nie chcielibyśmy się zmierzyć.