stres

Upewnij się, co cię stresuje a także w jaki sposób możesz zrelaksować się

podarunek
Author: Joan Campderrós-i-Canas
Source: http://www.flickr.com
stres to rezultat życia w notorycznym napięciu - na Twej głowie jest przecież tak wiele spraw do załatwienia.


Pragnęłabyś uniknąć napięcia albo przynajmniej uczynić go mniej dokuczliwym.

Metody, ażeby błyskawicznie poprawić sobie nastrój

noworodek, sesje noworodkowe, sesje dziecięce
Author: Felipe Fernandes
Source: http://www.flickr.com
Owe sposoby będą niczym koło ratunkowe, kiedy nadciąga chandra, męczy stres czy też po prostu wstałaś tego dnia "lewą nogą". Zapewne nie anulujesz nimi wszystkich swoich ambarasów, lecz błyskawicznie poprawisz sobie humor.


Zadzwoń do psiapsióły - nawet krótki dialog z bliską osobą polepszy Ci samopoczucie.

Najlepszy stomatolog to podstawa, gdy psują się zęby

choroba
Author: Axe
Czasami każdemu niszczą się zęby. Niedobrze jest, kiedy zęby nas bolą. Dobrze jest zatem fundować sobie okresowe przeglądy jamy ustnej a także uzębienia.


Przyczyn psucia się uzębienia może być wiele. Może to być nieprawidłowa dieta, rozmaite schorzenia, brak witamin a także minerałów lub stres.

Prawdziwy recepta na zadbaną cerę

lasery
Author: Gui Seiz
Source: http://www.flickr.com
W obecnym zabieganym kraju wielu ludziom wydaje się, że wystarczy jeden ruch lub tabletka, aby poprawić jakiś kłopot. Aczkolwiek recepta na blask, to nie gonitwa, ale systematyczna i dopasowana dbałość.


Współczesna kosmetologia proponuje obecnie, nie tylko ciekawe operacje, ale każdy kosmetolog stara się spojrzeć na was z lepszej perspektywy.

Wspomaganie właściwej diety herbatami

herbata na tacy
Author: Daniel Kruczynski
Source: http://www.flickr.com
Biała herbata nie ma przed nami żadnych sekretów. Podpowiemy ci w jaki sposób wygląda jej parzenie, jakie właściwości i działanie posiada biała herbata.

Opis i tok produkcji: herbaty białe swój srebrzysto-biały kolor zawdzięczają wyjątkowemu przebiegowi wytwórczości. Krzewy herbaciane, jakie mają zrodzić wiosną pączki, ochrania się przed promieniami słońca, w ten sposób żeby nie wykształcały chrolofilu-pigmentu nadającego zieloność liściom.

Co nam daje spa, dlaczego opłaca się korzystać z tego typu zabiegów? Czy spa można zorganizować samemu?

ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Termin spa pochodzi od łacińskiego hasła Sanus per aquam, co znaczy “zdrowie przez wodę”. Jak bez trudu można się domyśleć, określeniem takim można określić wszystkie zabiegi, jakie wykorzystują wyjątkową moc wody, albo specjalnego błota mającego właściwości lecznicze i alg morskich.

Bardzo szybkie tempo życia, dużo obowiązków i nadmiar stresu to nasza codzienność. Pęd życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

masaż
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
Nadmiar stresu i zadań przez długi okres wywołuje, iż nasza produktywność niebywale spada. Jeżeli na czas nie zatroszczymy się o siebie, będzie tylko trudniej.