rodzaj

Makijaż permanentny - czy to w ogóle się opłaca? Wady i zalety takiego rozwiązania

plastikowe opakowania
Author: Daniel Oines
Source: flickr.com
Jeszcze parę lat wcześniej makijaż permanentny zazwyczaj nie kojarzył nam się za dobrze - w większości wypadków mieliśmy przed oczyma nieudane eksperymenty celebrytów z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych - nie da się ukryć, iż oczywiście niejednokrotnie wówczas makijaż permanentny nie wyglądał najlepiej.

Skuteczny sposób na przywracanie swej cerze minionych lat

depilacja
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Czas biegnie nieubłaganie, co powoduje, że jest to niezwykle widoczne na naszej twarzy. O ile przedstawiciele płci męskiej nie zwracają na to dużej uwagi, to dla kobiet może mieć to już duże znaczenie.


Znakomicie wiedzą o tym wszystkie firmy kosmetyczne, z tego też powodu tworzą różnego typu Produkty, których zadaniem jest oszukiwać czas.

Wiosenne SOS dla Twej skóry

podarunek
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
W zimie nasza skóra narażona jest na oddziaływanie niekorzystnych czynników pogodowych, wiodących do uwrażliwienia jak też utraty blasku.


Niskie temperatury obkurczają pory skórne, gruczoły łojowe nie gwarantują odpowiedniego natłuszczenia, a zakłócona funkcja płaszcza hydro-lipidowego skóry sprawia, iż będzie ona słabo odżywiana a także niedotleniona.

Przydatne suplementy diety dostępne w aptekach działających w sieci

kobieta
Author: DER-MED
Source: DER-MED
W aptekach działających w sieci czeka na nas różnorodny wybór najróżniejszych suplementów diety, z pomocą których zadbamy o zdrowie oraz urodę. Warto wspomnieć o efektywnych kremach lub tabletkach, które mają na celu poprawić kondycję organizmu.

Polskie kosmetyki typu naturalnego - a więc, Polska nie jeleń oraz również sporo umie!

nowości
Author: Heidi Rewell
Source: http://www.flickr.com
W siec internetowej w obecnej chwili odnajdziemy pełniutko produktów pochodzenia naturalnego, wewnątrz tego kosmetyków o tej konkretnej tematyce. Wbrew pozorom nie bywają to jedynie produkty zagraniczne - w rzeczywistości najczęściej zakupujemy produkty z naszej rodzinnej Polski, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, najczęściej z powodu przybranej przez kosmetyk nazwy.

Zatroszcz się o umeblowanie twojego gabinetu kosmetycznego

wyniki
Author: KoiQuestion
Source: http://www.flickr.com
Istnieje mnóstwo gabinetów kosmetycznych w dużych i mniejszych miejscowościach. Co istotne doskonale one prosperują, gdyż dbanie o własny wygląd bywa powszechne wśród pań.


Warto idealnie wyposażyć salon kosmetyczny, aby klient miał wrażenie, że niczego tutaj nie brakuje.

Maszynki przeznaczone do golenia - rzeczywistość na temat "różowego" produktu

alergia
Author: Brown
Maszynki przeznaczone do golenia poprzez bardzo sporą liczbę lat były domeną płci brzydszej. W pewnej chwili jednak kobiety także zaczęły z nich korzystać - i to tak często, iż w końcu ukazały się linie maszynek, które są przeznaczone wyłącznie dla płci pięknej.

Jakie czynniki wpływają na starzenie się naszej skóry, w jaki sposób można właściwie o nią dbać.

Piękna sylwetka na lato
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nasza skóra, podobnie jak zresztą reszta ciała, wraz z mijającym czasem ulega starzeniu. Na szybkość tego procesu duży wpływ między innymi mają uwarunkowania genetyczne, dlatego u jednych osób przebiega to w szybszym tempie, a u pozostałych wolniej.

Czym różnią się dermatologiczne kosmetyki od normalnych kosmetyków?

paznokcie
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Kosmetyki apteczne, to preparaty z pogranicza medycyny i kosmetologii. Czasami ujmowane są jako kosmeceutyki, albowiem objawiają działanie nie jedynie pielęgnacyjne, ale też lecznicze.


Kluczowym zadaniem kosmetyków dermatologicznych jest pomoc w leczeniu problemów skórnych, chociaż nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykorzystywania ich do pielęgnacji zdrowej skóry.

Jakie medykamenty kupione w aptece możesz wykorzystywać w ciąży?

pacjenci
Author: Jordi Hernandez
Source: http://www.flickr.com
Ciąża to oczywiście wyjątkowy czas w życiu praktycznie każdej kobiety. Zazwyczaj jest to na pewno piękny okres, kiedy czekamy na nasze wymarzone, nienarodzone wciąż dziecko, jednak z drugiej strony zwykle okres ciąży związany jest z różnego rodzaju obostrzeniami czy zakazami, których należy przestrzegać jeśli nie chce się zrobić krzywdy swemu nienarodzonemu dziecku.

Gadżety do brody - czyli co\jaka rzecz się przyda, kiedy chcesz zrobić z nią ład

fryzury
Author: Beata Augustyniak
Source: abcslubu.pl
Pragniesz stworzyć porządek z własnym zarostem? Wybierz odpowiednie gadżety już teraz!


Nowoczesne akcesoria do brody typu olejki, maści, mydełka do bródki, kremiki, spraye, albo różnego rodzaju kapsuły na porost - będą dbały o Twoją brodę w sposób, w jaki nigdy nawet samemu sobie nie marzyłeś! Nie należy jednak nie pamiętać o podstawowych rzeczach do pielęgnacji bródki.

Jakie polskie kosmetyki naturalne warto jest znać i należałoby je używać dla poprawy swej urody?

licówki
Author: mahmoud99725
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie niewiasty troszczą się o swą atrakcyjność. Kupują wszelakie maści odmładzające cerę, wykonują sobie wszelakie zabiegi na twarz, aby ich skóra prezentowała się przez jak najdłuższy czas jak najmłodziej.

Czy mieliśmy już peeling solny?

Leki
Author: Wellness GM
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy, żeby nasza skóra w odpowiedni sposób przyjęła wszelkie składniki odżywcze, jakie chcemy jej przekazać przez przeróżnego typu Kremy i zabiegi, to musimy mieć pewność, że zniszczony naskórek będzie w odpowiedni sposób złuszczany i pozostawiony będzie jedynie ten młody oraz rzeczywiście chłonny.

Perfumy - czyli, jak poczuć się wspanialej bez drastycznych odmian własnego wizerunku

pefrumy
Author: Wella
Source: Wella
Perfumy istnieją właściwie od zarania naszych własnych dziejów - już wiele, sporo latek wcześniej ludzie odkryli, że przyjemny zapaszek oddziałuje nie jedynie na nasz nosek, ale i dość często na nasze postrzeganie oraz ponad wszystko: Zmysły.

Które kobiety powinny wykorzystywać krem na noc i co on właściwie przynosi?

kolano - zdjęcie rentgenowskie
Author: Lena
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli życzysz sobie w ogóle dbać o swą skórę, musisz używać wszelkie kosmetyki. Nasza cera żąda od nas niezwykle dużo, ale kiedy będziemy odpowiednio o nią dbać, odwdzięczy nam się zapewne ślicznym wizerunkiem.

Pages