okulary

Do poradni okulistycznej nie tylko po piękne okulary korekcyjne, czyli kilka słów prawdy o często spotykanych chorobach oczu

okulary na nosie kobiety
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jeśli dokładnie przyjrzeć się przypadkowym przechodniom, to nietrudno dostrzec pewien ciekawy szczegół. Otóż, wielu z nich nosi mniej bądź bardziej modne okulary. Już w ubiegłym wieku okulary były frapującym dodatkiem do najróżniejszych kreacji, który może wyeksponować walory damskiej lub męskiej urody.

Innowacyjne sposoby na choroby związane ze wzrokiem i sposoby ich likwidacji

piękne oczy po zabiegu
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna jeśli ktoś cierpiał na problemy narządu wzroku, praktycznie każdy mógł to zauważyć – taka osoba nosiła okulary. Jednak od kiedy wymyślona została laserowa korekcja wzroku sytuacja ma się o wiele inaczej.

Laserowa operacja wzroku jest całkowicie bezpieczna

oczy po operacji laserowej
Author: Liebre.De.Marzo
Source: http://www.flickr.com
Czy ma szansę być u nas przeprowadzona korekta refrakcji?

Długie przesiadywanie przed komputerem, przebywanie przez sporą część dnia w zamkniętym pokoju, to właśnie powoduje, że coraz więcej ludzi ma trudy ze wzrokiem i zjawiają się różne wady.

Jakim sposobem rozwiązać problem ze wzrokiem? przydatne soczewki kontaktowe

Badanie wzroku
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Ogromna część ludzi we współczesnym świecie zmuszona jest zmagać się z nieprzyjemnymi, niekiedy mocno dotkliwymi problemami zdrowotnymi. Nie sposób wyliczyć choćby znacznej część zdrowie zdrowotnych, które dotykają dzisiejszych ludzi. Takie problemy mogą dotyczyć zarówno sfery fizycznej, jak i psychicznej człowieka.