odżywki

Właściwa pielęgnacja włosów najlepszym sposobem na schludny wygląd

atrakcyjna fryzura
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Cudownie wyglądające włosy są wizytówką tak zadbanej pani jak też wytwornego mężczyzny, stąd należy zatroszczyć się o włosy ze szczególną starannością.Jak to zrobić? Głównie przez prawidłowy dobór artykułów kosmetycznych, zależnie od typu włosów, ich stanu, od przeprowadzonych na włosach zabiegów. Należyty dobór produktów tyczy się zarówno tych przeznaczonych do pielęgnowania włosów (szamponów, odżywek masek, serum), jak też tych przeznaczonych do stylizacji (pianek, żeli, lotionów, gum, lakierów).

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie marki Goldwell

skóra - zbliżenie
Author: Agência Brasil Fotografias
Source: http://www.flickr.com
Każda dama marzy o błyszczących, gęstych i mocnych włosach, które zawsze, niezależnie od pogody, będą wyglądać perfekcyjnie. Jednakże posiadanie takich włosów wymaga nadzwyczaj odpowiedniej pielęgnacji oraz wykorzystywania profesjonalnych kosmetyków. Suszenie, kręcenie czy też prostowanie włosów niezwykle je osłabia, również farby do włosów mogą wywoływać ich niszczenie. Jeśli w wielu przypadkach korzystamy z różnorodnych zabiegów tego typu, to nie powinniśmy zapominać o regeneracji włosów.

Czy często nam się przydarza rozdwajanie paznokci?

rozdwajanie paznokci
Dłonie bardzo często będą naszą wizytówką, zwłaszcza jeżeli mamy kontrahentów. Dlatego właśnie powinniśmy zrobić wszystko, aby jak piękniej się przedstawiały, nie zapominając także o tym, że paznokcie również powinny okazać się być właściwie zadbane.


Rozdwajanie paznokci to dość częsty kłopot