odżywki

Właściwa pielęgnacja włosów najlepszym sposobem na schludny wygląd

atrakcyjna fryzura
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Cudownie wyglądające włosy są wizytówką tak zadbanej pani jak i szykownego pana, dlatego trzeba zadbać o nie ze szczególną dokładnością.W jaki sposób to zrobić? Głównie poprzez właściwy wybór artykułów kosmetycznych, uzależniony od rodzaju włosów, ich stanu, od przeprowadzonych na włosach zabiegów. Odpowiedni dobór artykułów dotyczy tak tych określonych do pielęgnacji włosów (odżywek, szamponów serum, masek), jak też tych określonych do stylizacji (pianek, żeli, lotionów, gum, lakierów).

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie marki Goldwell

skóra - zbliżenie
Author: Agência Brasil Fotografias
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta marzy o błyszczących, bujnych oraz mocnych włosach, które zawsze, niezależnie od pogody, będą wyglądać idealnie. Chociaż posiadanie takich włosów wymaga ogromnie dobrej pielęgnacji i wykorzystywania profesjonalnych kosmetyków. Suszenie, kręcenie czy też prostowanie włosów niezwykle je osłabia, też farby do włosów zdołają powodować ich niszczenie. Jeżeli w wielu przypadkach korzystamy z przeróżnych zabiegów tego rodzaju, to nie winniśmy zapominać o regeneracji włosów.

Czy często nam się przydarza rozdwajanie paznokci?

rozdwajanie paznokci
Dłonie naprawdę często są naszą wizytówką, zwłaszcza kiedy obsługujemy klientów. Z tego powodu właśnie powinniśmy robić wszystko, żeby jak piękniej się prezentowały, nie mogąc zapomnieć również o tym, że paznokcie także powinny być odpowiednio zadbane.


Rozdwajanie paznokci to dość częsty kłopot