naturalne

Proste pasma włosów bywają naprawdę eleganckie, na szczęście dzisiaj istnieją już bezpieczne sposoby wykonywania tego zabiegu

tonik
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Kobiety pragną pięknie wyglądać pod każdym względem, także fryzura powinna być nieskazitelna. W dzisiejszych czasach sporym wzięciem cieszy się prostowanie włosów. Można to zrobić z użyciem zwykłej prostownicy, lub w salonie fryzjerskim.

Choroby skóry i przypadłości grzybiczne - jakim sposobem je leczyć?

kawa
Author: Studio Pięknego Ciała LADOS
Source: Studio Pięknego Ciała LADOS
Czystość osobista jest elementem życia, który towarzyszy nam każdego dnia i przykładamy do niego ogromną atencję. Nie można ukryć, że uczestniczenie w życiu społecznym oddziałuje na nasze nastawienie do czystości i narzuca niektóre nawyki, choćby wykorzystywania z żelu antybakteryjnego.

Jak wyłonić szczotkę do rozczesywania włosów

fotografijka - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
To którą szczotkę do włosów wybierzemy jest zależne przede wszystkim od typu i stanu włosów, ale również od efektów, które pragniemy uzyskać.


Czesanie włosów zdejmuje z ich powierzchni zanieczyszczenia, oraz pozostałości produktów do stylizacji.

Od czego zacząć zdrową pielęgnację skóry?

organiczne kosmetyki
Author: docmonstereyes
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna większość z nas nie przywiązywała uwagi do etykiet ze składem na opakowaniach kosmetyków.


Dzisiaj znacznie bardziej przywiązujemy uwagę do tego jak wyprodukowane zostały kosmetyki i co najważniejsze jak działają.


Świadomość konsumencka rośnie, aczkolwiek w natłoku dostępnych kosmetyków niełatwo jest się połapać, które z nich są w rzeczywistości naturalne oraz dobre dla naszej skóry, a jakie jedynie udają naturalne produkty poprzez rozmaite chwyty marketingowe.

Jak w odpowiedni sposób dbać o własne włosy? Mały poradnik.

kosmetyki revitalash
Author: Photographer Sergy
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każda dziewczyna oczywiście doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że o własne włosy należy dbać najlepiej, jak tylko się potrafi. Nie bez przyczyny wiele kobiet wydaje każdego miesiąca dziesiątki złotych w drogeriach, kupując coraz to nowsze specyfiki mające uzdrowić ich włosy, a jednocześnie stosuje różnego rodzaju wskazówki dotyczące domowego pielęgnowania włosów.

Naturalne kosmetyki - czy wskazane jest je sobie zafundować?

skóra - selfie
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
Wiernie ze wszechobecnym trendem eco, coraz większą popularnością cieszą kosmetyki stworzone na naturalnych składnikach. Jakim sposobem odróżnić w rzeczywistości naturalne kosmetyki od tychże naturalnych zaledwie z nazwy?

Czy używaliśmy już naturalne kosmetyki do włosów?

naturalne kosmetyki do włosów
Author: Paleontour
Source: http://www.flickr.com
Musimy mieć pewność, że to jakich kosmetyków używamy do pielęgnacji ciała, będzie miało wpływ na to, jakie efekty ta pielęgnacja nam da. Przez to właśnie cały czas potrzeba sprawdzać skład tych kosmetyków, tak by uzyskać pewność, że wybieramy te najlepsze z oferowanych.


Bio kosmetyki okazują się być polecane przy skórze suchej, z Bliznami i rozstępami


Jeżeli stosowaliśmy już wielu różnych preparatów, a nasze ciało ciągle nie przedstawia się tak jak powinno, to z pewnością potrzeba spojrzeć na bio kosmetyki.