naturalne

Choroby skóry i przypadłości grzybiczne - jakim sposobem je leczyć?

kawa
Author: Studio Pięknego Ciała LADOS
Source: Studio Pięknego Ciała LADOS
Higiena osobista jest składnikiem funkcjonowania, który towarzyszy nam każdego dnia i przykładamy do niego wielką atencję. Nie da się ukryć, że partycypowanie w życiu publicznym oddziałuje na nasze nastawienie do czystości i narzuca poszczególne nawyki, chociażby wykorzystywania z żelu antybakteryjnego.

Proste pasma włosów bywają naprawdę eleganckie, na szczęście dzisiaj istnieją już bezpieczne sposoby wykonywania tego zabiegu

tonik
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Panie pragną pięknie prezentować się pod każdym kątem, również fryzura musi być nieskazitelna. W dzisiejszych czasach dużym wzięciem cieszy się prostowanie włosów. Można to wykonać za pomocą zwyczajnej prostownicy, lub w salonie fryzjerskim.

Czy używaliśmy już naturalne kosmetyki do włosów?

naturalne kosmetyki do włosów
Author: Paleontour
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy posiadać pewność, że to jakich preparatów używamy do smarowania ciała, będzie wywierało wpływ na to, jakie efekty ta pielęgnacja nam da. Przez to właśnie wciąż powinno się sprawdzać skład tych preparatów, tak żeby uzyskać świadomość, że wyszukujemy te najwspanialsze z możliwych.


Bio kosmetyki będą zalecane przy skórze suchej, z Bliznami i rozstępami


Jeżeli stosowaliśmy już wielu przeróżnych kosmetyków, a nasze ciało ciągle nie prezentuje się tak jak chcieliśmy, to bez wątpienia powinno się spojrzeć na bio kosmetyki.

Jak w odpowiedni sposób dbać o własne włosy? Mały poradnik.

kosmetyki revitalash
Author: Photographer Sergy
Source: http://www.flickr.com
Właściwie każda kobieta bez wątpliwości doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż o swoje włosy trzeba dbać najlepiej, jak akurat się potrafi. Nie bez przyczyny sporo dziewczyn wydaje każdego miesiąca dziesiątki złotych w drogeriach, nabywając coraz to nowsze specyfiki mające uzdrowić ich włosy, a jednocześnie stosuje wszelkiego rodzaju wskazówki dotyczące naturalnego pielęgnowania włosów.

Od czego zacząć zdrową pielęgnację skóry?

organiczne kosmetyki
Author: docmonstereyes
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze niedawno większość z nas nie przywiązywała uwagi do etykiet ze składem na opakowaniach.


Obecnie zdecydowanie bardziej przywiązujemy uwagę do tego jak zostały wyprodukowane kosmetyki i co najważniejsze jak działają.


Świadomość konsumencka wzrasta, jednak w natłoku dostępnych kosmetyków ciężko się połapać, które z nich są w rzeczywistości naturalne i dobre dla naszej skóry, a jakie jedynie udają naturalne poprzez rozmaite chwyty marketingowe.

Jak wyłonić szczotkę do rozczesywania włosów

fotografijka - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
To którą szczotkę do włosów wybierzemy jest zależne przede wszystkim od typu i stanu włosów, lecz także od wyników, które chcemy osiągnąć.


Czesanie włosów usuwa z ich przestrzeni zanieczyszczenia, także pozostałości produktów do stylizacji.

Naturalne kosmetyki - czy wskazane jest je sobie zafundować?

skóra - selfie
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
Wiernie ze wszechobecnym trendem eco, coraz większą popularnością cieszą kosmetyki stworzone na naturalnych składnikach. Jakim sposobem odróżnić w rzeczywistości naturalne kosmetyki od tychże naturalnych zaledwie z nazwy?