naskórek

O jakich rzeczach pamiętać przy pielęgnacji skóry? Co jest ważne, aby cieszyć się jej świetnym stanem?

moda ślubna
Author: Beata Augustyniak
Source: abcslubu.pl
Skóra, by prezentować się ładnie i zdrowo potrzebuje kilku rzeczy, o jakich nie można zapominać. Co zrobić, aby móc cieszyć się jej świetnym stanem ciągle?


Skóra całego ciała potrzebuje stałego nawilżenia. Sporo czynników powoduje jej wysuszanie. Są to zmienne temperatury, wiatr, promienie słoneczne, klimatyzacja, twarda woda, kosmetyki do ciała i wiele innych rzeczy. W sklepach jest sporo rożnych balsamów, kremów, mamy też masła do ciała. Natomiast dobrze jest sprawdzać ich skład. Najlepiej, w miarę możliwości stosować kosmetyki pochodzenia naturalnego. Niektóre sklepy oferują różne naturalne składniki, jakie po połączeniu dadzą nam dajmy na to taki balsam do ciała, jaki nie posiada szkodliwych, chemicznych substancji. To świetna opcja dla osób, którym zależy na tym, aby kosmetyki, jakich używają były jak najzdrowsze.

Jak winna wyglądać fachowa pielęgnacja cery naczynkowej

kobieta z rumieniem
Author: Klinika Triclinium
Source: Klinika Triclinium
Cera naczynkowa potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji, wskutek tego musimy stosować stosowne kosmetyki renomowanych marek. Firma Ziaja ma rozległą ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych, w asortymencie znajduje się też ziaja naczynkowa - różnorodne kremy do twarzy, emulsje lub toniki poświęcone do pielęgnacji właśnie tego rodzaju cery.

Ojej kokosowy przeżywa teraz swoją drugą młodość - jest szeroko stosowany w gastronomii, medycynie oraz kosmetyce

mleczko do demakijażu
Author: UBM
Source: UBM
Kilkanaście lat temu olej kokosowy był uważany przez doktorów jako niekorzystny dla zdrowia. Obecnie po dokonaniu odkrywczych testów okazuje się, że olej kokosowy przeżywa renesans.