mężczyzna

O jakiego typu zabiegach upiększających musi pamiętać każda pani?

szczupła sylwetka
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Każda z pań dba o swój wygląd najbardziej jak potrafi. Wielu panów także tego próbuje, lecz jak wiadomo to kobiety wiodą w tym prym. By naprawdę wyglądać najlepiej powinniśmy wykorzystywać różnorodne zabiegi, niektóre w większym stopniu znane i powszechne, inne bardziej drogie oraz wyszukane.

Z jakiego powodu profesjonalne kosmetyki do włosów to idealny pomysł na prezent dla wybranki każdego mężczyzny?

pań
Author: 38PR
Source: 38PR
Jeżeli facet chce zrobić doskonały upominek dla swej wybranki, to ma przed sobą duży kłopot. Może zakupić jakiekolwiek odzienie? Może zafundować jakąkolwiek eskapadę? A być może raczej zakupić swojej wybrance jakieś kosmetyki? To mógłby być niezwykle właściwy pomysł.

W ostatnim czasie rządzi na świecie kult młodości i piękna - troszczyć się o własny wygląd poczynają w końcu również mężczyźni

kosmetyki dla mężczyzn
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
W wielu kręgach nadal uważa się, że prawdziwy mężczyzna musi korzystać tylko z mydła, a pozostałe kosmetyki to bezsensowne wymysły. Jednak na szczęście ten przestarzały stereotyp z wolna się zmienia.


Oczywistym jest, że nawyk dbania o siebie zawitał najpierw do wielkich metropolii.

Teraźniejszy kanon mody ogromnie restrykcyjnie nakazuje dbać o wygląd nie tyko dziewczętom ale też mężczyznom. To właśnie dla nich powstaje dużo produktów do pielęgnacji choćby brody.

siwe włosy
Author: Patty Mooney
Source: http://www.flickr.com
Dawniej mężczyzna nie był zobligowany aż w tak ogromnym stopniu przykładać się do własnego wyglądu. Naturalnie nie oznacza to, iż nie miał obowiązku o siebie zadbać , jednakże przez wiele lat wystarczyło , by mężczyzna był właściwie ogolony, dobrze ubrany i pachniał dobrą wodą, a uchodził za człowieka troszczącego się o swój wizerunek

Zarost robi się coraz modny wśród mężczyzn, żeby wyglądał okazale, trzeba o niego zadbać

tajniki zadbanej brody
Author: Męskie Cięcie
Source: http://meskiezaciecie.pl/
Na przestrzeni lat wizerunek mężczyzn wielokrotnie ulegał zmianie. Dosyć długo modne były brody lub wąsy, później stopniowo zarost męski tracił na popularności, a modniejsze stawały się dokładnie ogolone policzki. Dziś męski zarost, czyli broda, wąsy i bokobrody powracają do łask oraz przeżywają osobisty renesans. W drogeriach kosmetycznych coraz częściej można zakupić preparaty do pielęgnacji brody, jak także właściwe narzędzia, aby o zarost zadbać. W przypadku, jeżeli zamierza się zapuszczać zarost, należy wiedzieć jak dbać o brodę.