leki

Dlaczego dermokosmetyki stanowią bardzo nowoczesne oręże kosmetyczne do walki z upływającym czasem.

kosmetyki
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Postęp cywilizacyjny wkracza z impetem w każdą dziedzinę życia, pomaga na uporanie się z problemami, jakie do tej pory były nieosiągalne dla zwykłych ludzi. Wydłuża młodość poprzez dostarczanie sposobów na walkę z chorobami i czasem dzięki coraz liczniej powstającym preparatom upiększającym. W sposób celowy użyte zostało określenie preparaty, a nie kosmetyki, bowiem ich działanie jest daleko bardziej poszerzone, niż klasycznych środków pielęgnacyjnych. Mowa tutaj o dermokosmetykach.

Choroby skóry i przypadłości grzybiczne - jakim sposobem je leczyć?

kawa
Author: Studio Pięknego Ciała LADOS
Source: Studio Pięknego Ciała LADOS
Higiena osobista jest detalem życia, jaki towarzyszy nam z dnia na dzień i przykładamy do niego dużą uwagę. Nie sposób ukryć, że uczestniczenie w funkcjonowaniu społecznym wpływa na nasze podejście do czystości i wymusza pewne nawyki, chociażby użytkowania z żelu antybakteryjnego.

Efektywne sposoby leczenia schorzeń skóry - na co kierować uwagę?

komórki
Author: Sean C
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że rozlicznego rodzaju schorzenia przesyłane przez skórę wyczekują na nas na każdym kroku. Wyjątkowo trudno jest uniknąć okazji do zarażenia, gdyż na co dzień funkcjonujemy w wielu miejscach, w których napotykamy innych ludzi.

Jakie właściwości mają dermokosmetyki oraz czym mogłyby się odróżniać od tych zwykłych?

plastyka twarzy
Author: Kendra Goering
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że aby zachować zdrowie można wykorzystywać w tym celu także specjalne kosmetyki? To preparaty z pogranicza kosmetologii oraz dermatologii, zatem czasem nazywa się te preparaty dermokosmetykami lub kosmetykami dermatologicznymi.


Podobnie jak leki są one wytwarzane w warunkach sterylnych przez specjalistów z zakresu chemii, dermatologii i dziedziny związanej z kosmetykami.

Jakie można wyróżnić rodzaje urody oraz jakie barwy preferuje wiosna?

skóra - obrazeczek
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
Każdemu typowi urody przyporządkowane są konkretne kolory, w jakich osoba o konkretnym typie urody wygląda najkorzystniej.


Osoby, które posiadają typ urody wiosna, wyróżnia delikatna, ciepła karnacja.