dermatolog

Czym w rzeczywistości jest popularna obecnie tzw. kosmetyka biała?

sklepy
Source: pixabay.com
Termin odnoszący się do kosmetyki białej zapożyczony jest z produkcji kosmetycznej oraz odróżnia w zasadzie kosmetykę białą od tej kolorowej.


Inaczej mówiąc to, co nie jest makijażem, zaś jest pielęgnacją to kosmetyka biała.

Jak dbać o skórę, która posiada preferencje do wszelakiego rodzaju wyprysków i co powinno się wtenczas stosować?

jak dbać o cerę trądzikową
Author: Alterna
Preferencje do trądziku posiadają zazwyczaj osoby, które posiadają skórę tłustą. Wtedy taka twarz wymaga szczególnej dbałości. W obecnych czasach jest bardzo dużo preparatów, które pomagają w pielęgnowaniu takiej skóry.


Jeśli masz skórę tłustą oraz skłonność do występowania wyprysków to na pewno zastanawiasz się jak dbać o cerę trądzikową.

Zabiegi medycyny estetycznej – czy dobrze im się poddawać, interweniować w organizm? Jaka jest Twoja opinia w tym temacie?

liposukcja
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Chyba każdy z nas lubi czuć się atrakcyjnie. W wyjątkowy sposób natomiast dbają o to panie. Nieustannie coś udoskonalają w swoim wyglądzie, coś korygują. Ćwiczą, by mieć szczupłą sylwetkę, stosują odżywki (do włosów, paznokci), maseczki, chodzą do dermatologa oraz kosmetyczki. Ciągle znajdują coś, co może być lepsze i lepsze. Wpadają wręcz w błędne koło, nigdy nie są całkowicie usatysfakcjonowane. Zawsze jest jeszcze coś do korekty.

Plusy użytkowania bio kosmetyków naturalnych.

Kosmetyki
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Ekologia dotyczy wielu dyscyplin w naszym życiu. Wszyscy zwyczajnie w większej mierze aniżeli kiedyś są świadomi tego, iż zachowując tryb życia w zgodzie z naturą będą zdrowsi i będą mieli szansę pochwalić się lepszą kondycją. Dlatego także ekologia od jakiegoś czasu bezpośrednio wiąże się z branżą kosmetyczną.

Czy domowe sposoby na zniwelowanie chorób skóry są pewne?

Trądzik u dorosłych
Author: 123rf
Source: 123rf
Choroba przenoszone drogą płciową, podobnie jak nadciśnienie tętnicze czy dolegliwość wieńcowa jest schorzeniem cywilizacyjnym. Określenie: trądzik młodzieńczy wydaje się być coraz rzadziej prawidłowe, bo dotyka on poza młodzieżą, osoby dorosłe kobiety i mężczyzn. Stolica województwa pomorskiego jest dużym miastem z masą specjalistów od chorób skórnych.

Dermokosmetyki oczyszczające należy zastosować

Kosmetyki
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Dermokosmetyki oczyszczające dopomagają utrzymać równowagę cery

Powinniśmy pamiętać o tym, że cera po calutkim dniu albo nawet nocy, którą spędziliśmy w łóżku, okryta będzie zanieczyszczeniami, które oddziałują na jej wygląd i zamykają jej pory. Dlatego właśnie tak ważne okazuje się być to, żeby zastosować dermokosmetyki oczyszczające, które sprawią, że pory się otworzą, cały brud zostanie usunięty, a nasza cera w odpowiedni sposób będzie przyszykowana na wchłonięcie właściwych elementów odżywczych.

Cera typowo trądzikowa u osób nastoletnich, a u osób pełnoletnich - czy należy dbać o nią w taki sposób?

badania
Author: SORAYA
Source: SORAYA
Trądzik bywa zmorą dosłownie każdej osoby, u której to się ukażę - nie wygląda zbyt przyjemnie, a tym bardziej nie dodaje nam pewności siebie. Spora większość spośród nas "przeżyło" w czasie swojego życia chociaż kilka wyprysków, które pokazały się gdzieś na naszej twarzy - większości też wspomniany "proces" przystopował lub nawet i zanikł w całkowity sposób razem z przekroczeniem progu pełnoletności.