choroby

Jak wyleczyć grzybicę paznokci? Czy domowe sposoby działają ? Jak długo będzie trwało leczenie?

zmarszczki
Author: Birte Fritsch
Source: http://www.flickr.com
Są takie choroby, jakie, mimo że nie stanowią niebezpieczeństwa dla życia, to jednakże są bardzo uciążliwe. Sporo osób, które chorują na grzybicę paznokci, bardzo wstydzi się tej nieprzyjemnej choroby.

Alergia poważną chorobą w obecnych czasach?

Dermatoskop
Author: kellinahandbasket
Source: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu każdy z nas wymaga pomocy lekarza specjalisty. Zazwyczaj to lekarz rodzinny leczy naszą grypę, szczepi nasze pociechy. Czasami szczepi nas samych, przykładowo na grypę lub kiedy szykujemy się do jakiegokolwiek zabiegu również przeciwko żółtaczce lub innej, ciężkiej chorobie.

Z jakich powodów może być konieczna transplantacja włosów i w jaki sposób przebiega ten zabieg?

Kosmetyki do pielęgnacji skóry wokół oczu marki LAKSHMI
Author: LAKSHMI
Source: LAKSHMI
W dzisiejszych czasach można by odważnie powiedzieć, że medycyna zrobiła nadzwyczajny wzrost na bardzo wielu swoich płaszczyznach. Dla przykładu osoby, które z różnych, czasami nawet bardzo istotnych powodów utraciły swoje włosy, mogą liczyć na skuteczną pomoc chirurga.

Jak dbać o ząbki? Co musimy wiedzieć, czego wystrzegać się?

jędrność
Author: Eddie
Source: http://www.flickr.com
Nie myjąc zębów, oddajemy pole mikroorganizmom. Z kolei one atakują nas, wywołując nie tylko próchnicę, lecz również choroby stawów, powiększają niebezpieczeństwo udaru oraz zawału.


Etiologia próchnicy jest wielowątkowa, występuje parę składników sprzyjających jej rozwojowi: chorobotwórcze drobnoustroje tworzące na zębach błonkę, tzw. biofilm, bądź też bakteryjną płytkę i substrat, czyli resztki pokarmowe.