broda

Jak skutecznie pielęgnować swoją brodę, przegląd popularnych kosmetyków do tego.

regeneracja
Author: Dylan T. Moore
Source: http://www.flickr.com
Coraz częściej można na ulicach zobaczyć pozornie niechlujnych panów noszących brody. Jeśli jednak przyjrzy się tym brodom bliżej, to się okazuje, że do ich pielęgnowania potrzeba nie mniej czasu niż na fryzurę na głowie.

Zarost robi się coraz modny wśród mężczyzn, żeby wyglądał okazale, trzeba o niego zadbać

tajniki zadbanej brody
Author: Męskie Cięcie
Source: http://meskiezaciecie.pl/
Na przestrzeni lat wizerunek mężczyzn wielokrotnie ulegał zmianie. Dosyć długo modne były brody lub wąsy, później stopniowo zarost męski tracił na popularności, a modniejsze stawały się dokładnie ogolone policzki. Dziś męski zarost, czyli broda, wąsy i bokobrody powracają do łask oraz przeżywają osobisty renesans. W drogeriach kosmetycznych coraz częściej można zakupić preparaty do pielęgnacji brody, jak także właściwe narzędzia, aby o zarost zadbać. W przypadku, jeżeli zamierza się zapuszczać zarost, należy wiedzieć jak dbać o brodę.

Kosmetyki stworzone specjalnie dla mężczyzn, dzięki którym pozbędziesz się podrażnień po goleniu i doskonale zadbasz o zarost oraz skórę twarzy

broda
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu mężczyzn golenie to codzienna walka z podrażnieniami, dla innych to istny rytuał, dzięki któremu można zadbać o swój zarost i skórę twarzy. W obecnych czasach powstają firmy, które oferują kosmetyki tylko dla mężczyzn jak również taki, które doskonale sprawdzają się do pielęgnowania zarostu.