artykuły

Wśród męskich akcesoriów do konserwacji buzi wyszukać można dużo nowości

golenie twarzy
Author: Raymond Bryson
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o własną skórę jest podobnie istotne dla kobiet, jak i dla panów. Codzienna toaleta przed wyjściem do firmy wygląda podobnie, bo dla obu płci wygląd obecnie ma duże znaczenie. W porównaniu do uprzednich dekad bardzo się to przeobraziło, bo dawniej panowie używali jedynie elementarnych kosmetyków do golenia.

W jaki sposób dbać o siebie latem, innymi słowy włosy, cera a także paznokcie jako priorytet

Domowa strefa relaksu
Author: PARA PAINTS
Source: PARA PAINTS
Tendencja na troszczenie się o siebie bywa z każdym rokiem coraz mocniejsza. Każdy pragnie wyglądać stylowo, trendy, ale także świeżo, schludnie. Dlatego tak ważne są powtarzalne wizyty u kosmetyczki, fryzjera i na zakupach.

W obecnym czasie wśród Polaków zwiększa się świadomość tego, że chemia w kosmetykach oraz jedzeniu niezwykle szkodzi naszemu zdrowiu

metody
Source: pixabay
W sieci pojawiło się cała masa stron, gdzie analizowane są formuły przeróżnych kosmetyków. Dostępne są również aplikacje, z pomocą których jesteśmy w stanie dowiedzieć się czy konkretny składnik jest trucizną.

W jakiego typu sklepach warto kupować produkty kosmetyczne? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

nogi
Author: Magdalena Roeseler
Source: http://www.flickr.com
Mamy różnego typu miejsca, gdzie możemy kupować kosmetyki. Osoby, jakie tym tematem interesują się w większym stopniu, na pewno mają swoje sprawdzone sposoby, na zakupy dobrych pod względem jakości artykułów, w atrakcyjnych cenach.

Kosmetyki z Avonu - intrygująca propozycja sklepu online Avon

rysunek
Author: Ettore Bechis
Source: http://www.flickr.com
Avon to znana i zalecana marka, jaka oferuje kosmetyki różnorodnego rodzaju. W ofercie marki mieszczą się zarówno perfumy, jak plus kosmetyki poświęcone do pielęgnacji twarzy, ciała lub też kosmetyki do makijażu. Marka Avon oferuje zarówno kosmetyki dla kobiet, jak także dla mężczyzn.