żel

Makijaż permanentny - czy to w ogóle się opłaca? Wady i zalety takiego rozwiązania

plastikowe opakowania
Author: Daniel Oines
Source: flickr.com
Jeszcze parę lat wcześniej makijaż permanentny zazwyczaj nie kojarzył nam się za dobrze - w większości wypadków mieliśmy przed oczyma nieudane eksperymenty celebrytów z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych - nie da się ukryć, iż oczywiście niejednokrotnie wówczas makijaż permanentny nie wyglądał najlepiej.

Dlaczego w dzisiejszych czasach niemalże każda maszynka ułatwia nam życie?

gabinet kosmetyczny
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
W obecnych dniach posiadamy możliwość korzystania z wielu sprzętów, które w mniej widocznym albo bardziej znaczącym stopniu ułatwiają nam życie. Takowe sprzęty mogłyby posiadać zróżnicowaną wielkość oraz wagę fizyczną.

Gładka i miękka skóra to marzenie wielu pań, które chcą w ten sposób prezentować się jeszcze atrakcyjniej

maszynki
Author: artego
Source: artego
Gładka i delikatna skóra to marzenie wielu pań, które pragną dzięki temu wyglądać jeszcze piękniej, dlatego tego rodzaju zabieg jak depilacja laserowa jest dzisiaj bardzo popularny


Jest parę zabiegów kosmetycznych, które należy wykonywać systematycznie, by jak najlepiej czuć się we własnej skórze i wyjątkowo wyglądać.

Zatroszcz się o umeblowanie twojego gabinetu kosmetycznego

wyniki
Author: KoiQuestion
Source: http://www.flickr.com
Istnieje mnóstwo gabinetów kosmetycznych w dużych i mniejszych miejscowościach. Co istotne doskonale one prosperują, gdyż dbanie o własny wygląd bywa powszechne wśród pań.


Warto idealnie wyposażyć salon kosmetyczny, aby klient miał wrażenie, że niczego tutaj nie brakuje.

Maszynki przeznaczone do golenia - rzeczywistość na temat "różowego" produktu

alergia
Author: Brown
Maszynki przeznaczone do golenia poprzez bardzo sporą liczbę lat były domeną płci brzydszej. W pewnej chwili jednak kobiety także zaczęły z nich korzystać - i to tak często, iż w końcu ukazały się linie maszynek, które są przeznaczone wyłącznie dla płci pięknej.

Czy powinniśmy skorzystać z mezoterapii? Jakiego rodzaju zapewnia ona wyniki? Dla kogo jest przeznaczona?

masaż
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
Mezoterapia jest dosyć młodą dziedziną walki ze starością, ale to się może po jakimś czasie odmienić, bo jest w małym stopniu uciążliwa dla pacjenta i zapewnia doskonałe wyniki.

Czy często nam się przydarza rozdwajanie paznokci?

rozdwajanie paznokci
Dłonie naprawdę często są naszą wizytówką, szczególnie jeśli obsługujemy klientów. Dlatego właśnie powinniśmy wykonać wszystko, by jak najlepiej wyglądały, nie mogąc zapomnieć również o tym, że paznokcie również powinny być właściwie zadbane.


Rozdwajanie paznokci to dosyć częsty kłopot

Jak dbać o skórę, która posiada preferencje do wszelakiego rodzaju wyprysków i co powinno się wtenczas stosować?

jak dbać o cerę trądzikową
Author: Alterna
Skłonność do pryszczy posiadają zazwyczaj osoby, jakie posiadają cerę tłustą. Wtedy tego typu twarz żąda specjalnej dbałości. W obecnych czasach jest bardzo wiele środków, jakie mogą pomóc w pielęgnowaniu takiej cery.


Jeśli posiadasz skórę tłustą oraz skłonność do pojawiania pryszczy to na pewno zastanawiasz się jak dbać o cerę trądzikową.

Czym różnią się dermatologiczne kosmetyki od normalnych kosmetyków?

paznokcie
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Kosmetyki apteczne, to preparaty z pogranicza medycyny i kosmetologii. Czasami ujmowane są jako kosmeceutyki, albowiem objawiają działanie nie jedynie pielęgnacyjne, ale też lecznicze.


Kluczowym zadaniem kosmetyków dermatologicznych jest pomoc w leczeniu problemów skórnych, chociaż nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykorzystywania ich do pielęgnacji zdrowej skóry.

Masełka do ciała - czyli, w jaki sposób samodzielnie dbać o zdrówko własnej skóry

oko
Author: Izabela Sokołowska
Czym dokładnie jest masło do ciała oraz w jaki sposób inaczej można je nazwać? Jakiego typu istnieją jego typy oraz jakimi rzeczami się wyszczególniają? W jaki sposób się je użytkuje? Ile mogą kosztować? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez najbardziej małego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego felietoniku!

Po co przeprowadzany jest lifting i lifting jakich części ciała przeprowadzany jest najczęściej?

lifting
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Zabiegi medycyny estetycznej są aktualnie coraz bardziej popularne i mniej kosztowne. Decydujemy się najczęściej na zabiegi w mniejszym stopniu inwazyjne, gdyż są one mniej kosztowne oraz nie wymagają hospitalizacji.

Pages